Yoga on-line

Od 8 czerwca w grafiku pozostaną 3 zajęcia online tygodniowo. Zajęcia będą się odbywały w czasie rzeczywistym (live).
Jeśli nie uda się Tobie praktykować o wyznaczonej godzinie otrzymasz 24 godzinny dostęp do zajęć.

CO ZAWIERA PROGRAM ONLINE?

Dobór zajęć jest bardzo starannie przemyślany. Jest to program, który pomoże Tobie kompleksowo zadbać o siebie bez wychodzenia z domu. To świetna opcja również gdy podróżujesz, a nie chcesz rezygnować z zajęć jogi, lub jako uzupełnienie do treningów w Studio.

YIN/RESTORATIVE – sztuka relaksacji, praktyka uważności. Spokojna praktyka o antystresowym i wyciszającym działaniu. Rozciągniesz struktury powięziowe, poruszysz kanały energetyczne i zwiększysz świadomość swojego oddechu. Ćwiczenia o niskiej intensywności. Ta praktyka to remedium na bezsenność!

Wtorek 20:15
Yoga Yin/Restorative – Karolina

 

VINYASA – płynne ruchy skoordynowane z oddechem. Zabawa ruchem w poszukiwaniu miejsca między płynnością, tańcem a asaną. Przyjemna praktyka zawierająca w sobie energetyczne sekwencje, zapewni poprawę kondycji całego ciała, wesprze przemianę materii, pomoże w usuwaniu napięć. Ćwiczenia o średniej intensywności. Tutaj zbudujesz siłę i wytrzymałość.

Środa 18:00
Vinyasa – Grażyna

 

YOGA ŁAGODNA / ZDROWY KRĘGOSŁUP – to praktyka oparta o metodologię B.K.S Iyengara, skupiona na szczegółach, na precyzyjnym ustawieniu w pozycjach, często z użyciem pomocy tj. krzesło, ściana czy koce. Pomoce pozwalają na dłuższe trwanie w asanach, co jest kluczem do doświadczania nie tylko na poziomie fizycznym ale i również organicznym i mentalnym. Ćwiczenia o niskiej/średniej intensywności. Tutaj wzmocnisz mięśnie głębokie, poprawisz postawę swojego ciała i zadbasz o kości i stawy.

Piątek 08:30 
Yoga Łagodna – Ania/Emilia*

* zamiana co tydzień: Emilia – 15, 29 czerwca i Ania – 12, 26 czerwca

Cennik zajęć online

POJEDYNCZY DOSTĘP

 

25 zł

 

Pay as u go*

PEŁNY DOSTĘP / 7 dni

50 zł

 

PRZELEW

PEŁNY DOSTĘP / 28 dni

100 zł

 

PRZELEW

PEŁNY DOSTĘP / 2 m-ce

250 zł

 

PRZELEW

*płacisz w momencie rezerwacji

PRZELEW: wpłaty należy dokonać na Nr konta Studia
 64-1090-1098-0000-0001-4344-8037. 


PROSIMY O REJESTRACJĘ W SYSTEMIE REZERWACYJNYM – jest to konieczne, aby dokonywać samodzielnej rezerwacji na wybrane przez siebie zajęcia. Po rejestracji na stronie www, zachęcamy do wygodnej formy rezerwacji jaką jest aplikacja EFITNESS.