312659541_555669563230353_4422725859290561513_n

Krąg Kobiecy. Podróż przez czakry. SERCE

Przebudzenie do Nowej Ziemi. Podróż przez czakry. Czakra serca.
SERCE to most do wyższych poziomów świadomości i energii oraz centrum naszej boskości. Łączy trzy pierwsze czakry z trzema górnymi, związanymi z naszym Wyższym Ja. Czakra serca jest źródlem bezwarunkowej miłości i wyższego przewodnictwa, łączy nas z przestrzenią nieograniczonego potencjału.
Aby wyjść z miejsca ofiary zewnętrznych okoliczności, naszych starych emocji i myśli potrzebujemy połączyć czystą intencję (koherentny mózg) z uczuciem (koherentne serce).
To zestrojenie tych dwóch elementów uwalnia nas od życia w przeszłości i otwiera przed nami zupełnie nową przyszłość.
Kiedy serce jest koherentne tzn. bije w swoim organicznym rytmie mamy dostęp do jego nieograniczonej inteligencji, głębokiej świadomości, bezpośredniej, intuicyjnej wiedzy manifestującej się myślach i uczuciach dla najwyższego dobra nas samych i świata wokół.
Możemy wchodzić w ten stan poprzez aktywację i podtrzymywanie uczuć takich jak wdzięczność, akceptacja, miłość, radość, współczucie, miłość.
Przynosi nam to mnóstwo korzyść:
💗podnosi poziom energii w mózgu, naszą kreatywność i intuicję
💗pozwala ciału i wewnętrznym organom wrócić do równowagi
💗doświadczamy stanu jedności, spełnienia i kompletności
💗wychodzimy z polaryzacji, rywalizacji, przeciwieństw tak charakterystycznych dla pierwszych trzech czakr i rozpoczynamy podróż ku Nieznanemu
💗zaczynamy doświadczać naszej boskiej natury i magii kreacji

Żyjemy teraz w ciekawych czasach, kiedy na naszych oczach zmienia się świat. Rzeczywistość, którą do tej pory znaliśmy przechodzi totalną transformację a my wraz z nią. Upadają stare struktury, to co dawało nam poczucie bezpieczeństwa i punkt odniesienia przestaje istnieć. Stawia nas to przed znaczącym wyborem. Możemy zostać w starym, walcząc o przetrwanie i zmagając się z lękiem i niepewnością, co przyniesie nam jutro. Możemy też pozwolić sobie na zobaczenie naszych relacji i życia z zupełnie innej perspektywy. Perspektywy, która przyniesie nam wolność, niezależność i spokój. A to wymaga całkowitej zmiany myślenia, nowych odniesień i nowego doświadczania otaczającej nasz rzeczywistości i siebie.
Zapraszam Cię do kontynuacji tej pięknej podróży przez Twoje centra energetyczne, która pomoże Ci doświadczyć siebie jako energii i świadomości a także lepiej zrozumieć i przejść przez tę transformację.
Na tym cyklu warsztatów doświadczysz:
* przejścia przez proces głębokiej transformacji w obszarach siedmiu czakr na poziomie biologicznym, psychologicznym i energetycznym
* pobudzenia osobistej mocy
* głębokiego połączenia z Ziemią, swoim ciałem, sercem i duszą
* otwierania się na pole nieograniczonych możliwości
* możliwości realizacji swoich intencji i pragnień
* harmonii, odżywienia i regeneracji
* przepływu energii przyjemności i błogości
* uwolnienia stresu i głębokiego relaksu
otwierania serca na wysoko wibrujące uczucia
Jest to kolejne spotkanie z rocznego cyklu 7 spotkań poświęconych naszym centrom energetycznym. Spotkania odbywają w Sopocie w przepięknym Sopot Yoga Studio.
Każde ze spotkań jest niezależnym warsztatem.

W programie: praktyki tantryczne i oddechowe, medytacje, ceremonie i rytuały.
TERMIN: 3 grudnia 2022, sobota g. 10 – 19
MIEJSCE: Sopot, ul.Morska 11a/1
CENA: 370 zł
ZAPISY:
Warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest wpłacenie zaliczki w wysokości 150 zł na konto oraz przesłanie zgłoszenia drogą mailową: magnetyczna@magdabetlej.pl
Dane do przelewu:
Magdalena Przeździak-Betlej , 38 1140 2017 0000 4602 0641 0015, tytuł: Podróż przez czakry, 3.12.22, imię i nazwisko
Reszta płatna przelewem najpóźniej dwa dni przed warsztatem.
Jeśli chcesz o coś zapytać, zapraszam do kontaktu : tel. 502 599 442, mail:
magnetyczna@magdabetlej.pl
Prowadząca:
Magda Betlej:
Jestem nauczycielką Tantry i holistyczną terapeutką. Mam wieloletnie doświadczenie pracy z ludźmi, zarówno w sesjach indywidualnych jak i w prowadzeniu grup. Moja praktyka obejmuje obszary związane z otwieraniem serca i rozwijaniem uczuć, poszerzaniem świadomości i podnoszeniem poziomu energii życiowej.
Byłam inicjowana jako nauczycielka w dawnych tradycjach szamańskich i systemie uzdrawiania MA-URI Healing Arts wywodzących z Nowej Zelandii i Hawajów. Przez wiele lat uczyłam tej metody jako trenerka.
Zgłębiałam też przez kilka lat Tantrę, Szamanizm i Bioenergetykę w szkole The Path of Transformation Johna Hawkena. Ukończyłam podyplomowe studia z Seksuologii Klinicznej, Holistyczną Szkołę Trenerów oraz trzyletni Profesjonalny Trening Oddechowy.
To, co szczególnie mnie interesuje to eksplorowanie obszarów związanych z kobiecą mocą tworzenia, duchowością i seksualnością a także z tworzeniem intymnych relacji partnerskich opartych na głębokim połączeniu duchowym, uczuciowym i cielesnym.
Stworzyłam autorski roczny kurs Magnetyczna Kobieta obejmujący 4 moduły: Transformacja, Kreacja, Ekstaza i Pełnia.