192309231_957342361769623_4712430505478138745_n

Magnetyczna Kobieta. Kobiecość i Męskość

Może jesteś kobietą, której życie składa się głównie z wypełniania obowiązków, działania, pośpiechu, wyrabiania się między pracą a domem. Wciąż kontrolujesz i zarządzasz bojąc się, że bez tego, cały świat się zawali.
A gdzieś w głębi serca tęsknisz za czułością, troską, bliskością, swobodą, odpuszczeniem, za głęboką, karmiącą relacją ze sobą i z drugą osobą.
Może jesteś kobietą, który żyje pod ogromną presją, aby spełnić oczekiwania szefa, pracowników, partnera i dzieci. Udowadniasz sobie i wszystkim dookoła, że jesteś wartościową, silną kobietą i dasz radę.
A gdzieś w głębi serca tęsknisz za wolnością, poczuciem, że to, co robisz ma głęboki sens, inspiracją, sprawczością, twórczym działaniem i wiarą w swoje możliwości.
Każdy z nas niezależnie od płci ma w sobie aspekt kobiecy i męski. Tak jak we wszechświecie wszystko ma swoje przeciwieństwa, które się wzajemnie uzupełniają, tak my mamy dwa bieguny. Tylko życie w równowadze i swobodnym przepływie tych dwóch energii daje nam poczucie spełnienia.
Chodzi o świadomość, który aspekt w nas przeważa i dlaczego. Też często jesteśmy wychowywani w błędnym rozumieniu tych jakości. Energia męska to nie kontrola, władza, docisk i zaprzeczanie uczuciom. Energia kobieca to nie słabość, bierność czy uzależnienie. W ciągu życia i rozwoju stopniowo rozbieramy się z tych warstw, które nieświadomie przejęliśmy od naszych rodziców, przodków, społeczeństwa i kultury.
Docieramy do esencji kobiecości i męskości tak, aby nasz potencjał, z którym się urodziliśmy mógł się w pełni przejawić.
Aspekt kobiecy to miękkość, łagodność i akceptacja, to też otwartość, ufność i czułość dla siebie i innych. Uczy on nas jak otwierać się na wszystko, co się pojawia w nas i w naszym życiu. Jak obejmować to i przyjmować, zarówno te piękne aspekty jak i trudne. Kobiecość łączy nas też z cyklami naszego ciała i przyrody, z rytmami naszego życia. Troszczy się o nasze relacje i więzi uczuciowe, niesie w sobie jakość wody, przypominając nam skąd pochodzimy i dokąd zmierzamy. Inspiruje nas do pamiętania, że w swojej istocie jesteśmy energią i przepływem, esencją, która potrzebuje formy, aby mogła się w pełni urzeczywistnić.
Aspekt męski to pasja, siła i sprawczość, aktywność i transformacja. Uczy nas wychodzenia poza swoją strefę komfortu, odważnego wkraczania na nowe obszary i konsekwentnego dążenia do celu. Zwiększa naszą wiarę we własne możliwości i daje siłę do sięgania po to, czego pragniemy. Męskość inspiruje, motywuje i wzmacnia gotowość do działania, niesie ze sobą jakość ognia, który spala to, co już niepotrzebne, aby stworzyć coś nowego. Męska energia jest świadomością i obecnością, tworzy formę, która potrzebuje twórczej treści, aby się mogła w pełni urzeczywistnić.
W każdym z nas trwa nieustanny taniec energii męskiej i kobiecej. Jedna płynnie przechodzi w drugą, jedna podąża za drugą, jedna nie może istnieć bez drugiej. Kobiecość i męskość dąży do dopełnienia i spełnienia. To pragnienie jest motywacją do wszelkich działań, nadaje sens i głębię naszemu życiu i relacjom.
Na tym warsztacie:
🌿osiągniesz głębszą świadomość i akceptację swoich wewnętrznych jakości kobiecych i męskich
🌸zbalansujesz swoją energię kobiecą i męską
🌿nauczysz się wzmacniać lub łagodzić swój kobiecy aspekt i męski, w zależności od potrzeby i sytuacji
🌸dowiesz się jak wprowadzić więcej równowagi między tymi aspektami w swoim życiu i w w relacjach
🌿osiągniesz głębsze zrozumienie, jak kobieca i męska energia w nas, przekłada się na dynamikę naszych relacji z płcią przeciwną
🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿
TERMIN: 26-27 czerwca, sobota g. 10 – 19.30, niedziela g. 10 – 18
MIEJSCE: Sopot, ul.Morska 11a/1
CENA: 540 zł
ZAPISY:
Warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest wpłacenie zaliczki w wysokości 150 zł na konto oraz przesłanie zgłoszenia drogą mailową: magnetyczna@magdabetlej.pl
Dane do przelewu:
Magdalena Przeździak-Betlej , 38 1140 2017 0000 4602 0641 0015, tytuł: MAGNETYCZNA KOBIETA, Sopot
Reszta płatna przelewem przed warsztatem.
Jeśli chcesz o coś zapytać, zapraszam do kontaktu : tel. 502 599 442, mail:
magnetyczna@magdabetlej.pl
🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿
O MNIE:
Od wielu lat zgłębiam z pasją i zachwytem ścieżkę kobiecej duchowości. Przez ten czas tak bardzo zmieniła się moja relacja ze sobą, tak inaczej czuję się jako kobieta, tyle radości sprawia mi bycie w bliskości ze swoimi kobiecymi jakościami, ze swoim ciałem i oddechem. A im bliżej jestem ciała i oddechu, tym łatwiej mi odnaleźć drogę do swojego serca i duszy. Idąc za głębokim pragnieniem podzielenia się tymi doświadczeniami i wglądami od kilku lat prowadzę kobiece kręgi i warsztaty tantryczne. Jestem też autorką dwóch projektów dedykowanych specjalnie kobietom: Magnetyczna Kobieta i Oddech Kobiety.
Mam wieloletnie doświadczenie pracy z ludźmi, zarówno w sesjach indywidualnych jak i w prowadzeniu grup. Moja praktyka obejmuje obszary związane z pracą ze świadomością, ciałem i oddechem. Przez wiele lat byłam trenerką MA-URI Healing Arts, holistycznej metody uzdrawiania wywodzącej się z Nowej Zelandii. Od kilku lat uczę się Tantry, Szamanizmu i Bioenergetyki w szkole The Paths of Transformation u Johna Hawkena w Czechach. Ukończyłam też Podyplomowe studia z Seksuologii Klinicznej oraz Holistyczną Szkołę Trenerów. Jestem praktykiem i trenerem oddechu w Instytucie Oddechu Michała Godlewskiego.
Prowadzę warsztaty i indywidualne sesje pracy z ciałem i oddechem.