411498595_325213710383111_1572476313285220656_n

Przebudzenie Energii Kundalini | 9 – tyg. program

Zapraszamy Ciebie do doświadczenia synergii aktywnych praktyk wyzwalających i podtrzymujących wysokowibracyjną życiową energię kundalini!
W ostatnim czasie wibracje Ziemi wzrastają. Dla wielu zsynchronizowanie się z nimi może być trudnym procesem. Dotyczy to każdego, niezależnie od poziomu świadomości i tego jak długo pracuje z energią. Aby ułatwić ten proces, należy rozbudzać energię kundalini i podnosić wibracje. Mając świadomość, jak istotnie jest utrzymywanie tej przebudzonej energii na optymalnym poziomie, stworzyliśmy 9-tygodniowy program, w trakcie którego doświadczysz sesji transmisji energii Kundalini, aktywacji INNERDANCE oraz praktyk medytacyjnych, które poprzez ruch, dźwięk i oddech podtrzymają przebudzoną podczas sesji energię.
Cały kurs opiera się na 4 sobotnich sesjach aktywacji energii kundalinii (poprzedzonych medytacją aktywną Osho) oraz na 9 spotkaniach z medytacją aktywną Osho, podtrzymującą poziom wysoki poziom energii.
Początek: sobota, 13.01,
Koniec: sobota, 16.03
HARMONOGRAM
13.01, sobota (16:00-20:00) – medytacja aktywna Osho + sesja Innerdance
17.01, środa (19:30-21:00) – medytacja aktywna Osho
24.01, środa (19:30-21:00) – medytacja aktywna Osho
31.01, środa (19:30-21:00) – medytacja aktywna Osho
03.02, sobota (16:00-20:00) – medytacja aktywna Osho + sesja Innerdance
07.02, środa (19:30-21:00) – medytacja aktywna Osho
14.02, środa (19:30-21:00) – medytacja aktywna Osho
21.02, środa (19:30-21:00) – medytacja aktywna Osho
24.02, sobota (16:00-20:00) – medytacja aktywna Osho + sesja Innerdance
28.02, środa (19:30-21:00) – medytacja aktywna Osho
06.03, środa (19:30-21:00) – medytacja aktywna Osho
13.03, środa (19:30-21:00) – medytacja aktywna Osho
16.03, sobota (16:00-20:00) – medytacja aktywna Osho + sesja Innerdance
⭐️O Aktywacji Kundalini (Innerdance):
Aktywacja Kundalini jest najszybszą i najbezpieczniejszą ścieżką do uwolnienia swoich zasobów energii życiowej poprzez przekaz energii Kundalini Shakti. Podczas stanu odmiennej świadomości energia Kundalini budzi się i wzmacnia Twoje fizyczne, emocjonalne i duchowe pole energii. Otwiera Twoją świadomość, jest to jej wewnętrzny taniec, w którym ciało, umysł i dusza spotykają się, aby na nowo odkryć i cieszyć się swoją nieskończoną mądrością, mocą i swoją prawdą. Nie ma na Świecie niczego podobnego. Do tej pory najbliższą metodą aktywowania Kundalini był i jest Shaktipat – czyli aktywacja energii Kundalini poprzez oświeconego Guru. Proces Aktywacji Kundalini jest procesem pośrednim pomiędzy Shaktipat a pracą w polu energetycznym.
Prowadzący, będąc kanałem, który przewodzi pełen potencjał czystej energii Kundalini Shakti w trakcie transmisji, za pozwoleniem Twojej Wyższej Świadomości, aktywuje pole w Tobie i wokół Ciebie i transmituje energię do Twojego ciała tak, aby mogła ona pobudzić Twoją uśpioną Kundalini. Kiedy to się stanie, dostroisz się do niej, a ona do Ciebie zgodnie z twoją unikalną częstotliwością. Podczas sesji prowadzący nie oddziałuje na Ciebie żadną zewnętrzną siłą, ani energią, a jedynie aktywuje to co jest ukryte w Tobie.
Otwórz się na alchemiczną transformację Twojego ciała i zjednoczenie z swoją duszą.
⭐️O medytacjach OSHO®️:
Medytacje Aktywne OSHO to świetne techniki dla współczesnego człowieka, którego umysł pracuje wciąż na pełnych obrotach – jesteśmy zalewani toną informacji różnego typu, mnóstwem bodźców, zmartwień, stresu, wciąż gdzieś pędzimy, coś robimy, coś musimy… Kto z nas tego nie zna? Dlatego pierwsza część medytacji jest zawsze ruchowa (trzęsienie się, skakanie, taniec, wirowanie, oddech, dźwięk, krzyk, katharsis) – po to, żeby „zająć” umysł i go uspokoić, ale też rozluźnić napięcia w ciele. Dzięki temu w drugiej części możemy odpocząć, zrelaksować się, usłyszeć siebie, odblokować i głęboko oczyścić ciało. W końcu możemy doświadczyć ciszy – uwalniającej ciszy pomiędzy myślami, ciszy pomiędzy oddechami. Transformacji.
Prowadzący:
Paab Amani – urodził się w Polsce, a obecnie swój czas dzieli pomiędzy Polskę i Londyn. Paab jest trenerem rozwoju duchowego i dobrostanu, nauczycielem procesu Aktywacji Kundalini InnerDance nurtu Pi Villaraza, prowadzi indywidualne i grupowe sesje Aktywacji Kundalini, a także jest uzdrowicielem Reiki Usui. Nazywany „miejskim szamanem”, Paab wykorzystuje techniki i narzędzia szamańskie w oczyszczaniu i uzdrawianiu, a także prowadzi klientów przez proces Świadomego Śnienia. Jest absolwentem Szkoły Doradztwa Szamańskiego Arvick Baghramian i The Kabbalah Centre w Londynie. Od wielu lat uczy się i pracuje z szamanami z całego Świata m.in. Arvick Baghramian, Bhola Banstola i Valery Topoev. Prowadzi sesje indywidualne, grupowe i organizuje warsztaty.
Karolina Gröning – joginka od blisko 20 lat. Entuzjastka metod powięziowych, certyfikowany nauczyciel Mindful Yin Yoga®, posiadająca certyfikację 1st. Slings Myofascial Training® (trening powięziowy), Ukończyła 3 – letnie szkolenie nauczycielskie jogi wg metody B.K.S. Iyengara, zwieńczone certyfikacją 1st. Facylitatorka i propagatorka medytacji aktywnych Osho w trójmieście. Nieustannie zgłębia swoją praktykę i wiedzę o połączenia między ciałem – umysłem – duszą – emocjami (m.in. Somatics Experiencing, tantra, techniki uważności, ćwiczenia bioenergoterapeutyczne, ruch intuicyjny). Absolwentka rocznej Akademii Arteterapii i Choreoterapii.
W swoich sesjach łączy klasyczne techniki jogi z subtelną pracą energetyczną, uważnym ruchem i oddechem.
Renata Rani Struzik – certyfikowana trenerka Radykalnego Wybaczania – metody Colina Tippinga, z którą pracuje na sesjach indywidualnych oraz na warsztatach grupowych.
Poza Radykalnym Wybaczaniem, prowadzi medytacje aktywne Osho®️ (również jako certyfikowana facylitatorka) oraz warsztaty pracy z ciałem i emocjami.
W ciągu ostatnich lat zgłębiała różne metody medytacyjne, oddechowe, pracy z ciałem czy emocjami (m.in. terapie medytacyjne Osho®️, Integrację Oddechem Colina Sissona, mindfulness, tantrę czy TAO). Teraz pragnie dzielić się swoją wiedzą i narzędziami, jakie poznała, z innymi – aby również mogli doświadczyć ulgi, lekkości, radości i miłości w życiu.
⭐️OFERTA:
OPCJA 1:
Pełny, 9 – tygodniowy proces, który zawiera:
– 9 środowych medytacji aktywnych Osho podtrzymujących energię
– 4 sobotnie sesje aktywacji Innerdance poprzedzone medytacją aktywną
Inwestycja – 1400 zł
OPCJA 2
Zawiera:
– 5 środowych medytacji aktywnych Osho podtrzymujących energię
– 4 sobotnie sesje aktywacji Innerdance poprzedzone medytacją aktywną
Inwestycja – 1225 zł
OPCJA 3
Zawiera:
– 4 sobotnie sesje aktywacji Innerdance poprzedzone medytacją aktywną
Inwestycja – 1080 zł
Istnieje możliwość wykupienia pojedynczych sesji, jednak pierwszeństwo mają osoby decydujące się na pełny program.
Cennik pojedynczych sesji:
– medytacja aktywna Osho podtrzymująca energię – 50 zł
– pojedyncza sesja sobotnia (medytacja + aktywacja) – 300 zł
REZERWACJA MIEJSCA
info@sopotyoga.pl
Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszenia, liczba miejsc ograniczona.