152391196_1113836929026923_4748999209852140250_o

PRZEPŁYW ODDECHU – PRZEPŁYW ŻYCIA. Dwudniowy warsztat oddechowy

WARSZTAT PRACY Z ODDECHEM – PRZEPŁYW ODDECHU PRZEPŁYW ŻYCIA.

————————————————

Nasze życie toczy się w rytmie oddechu.
Zaczyna się od pierwszego wdechu. Kończy z ostatnim wydechem.
Relacja z oddechem jest relacją na całe życie. Poznając oddech, poznajemy siebie.
Wzmacniając przepływ oddechu, odblokowujemy napięcia w ciele. Zaczynamy czuć siebie, wzmacniamy przepływ życia.

Oddech jest życiem. Pełny oddech jest drogą do pełnego życia. Otwierając przepływ oddechu otwieramy się na przepływ życia i jego obfitość. Możemy uzdrowić Duszę i wspierać jej połączenie z ciałem.

W czasie dwóch dni tego warsztatu będziemy doświadczać mocy świadomego Oddechu oraz sposobu, w jaki porozumiewa się z nami nasze ciało.

Doświadczymy tego, w jaki sposób Oddech wskazuje na to, co jest Twoje, właściwe, prawdziwe dla Ciebie. Tego, jak może wpływać na Twoje życie, poziom energii i relacje ze światem. Tego, jak może wspierać Cię w lepszym radzeniu sobie ze stresem, napięciem i niepokojem.

————————————————

W PLANIE WARSZTATU:
* Otwarcie we wspólnym kręgu
* Praktyki oddechowe wspierające ugruntowanie, harmonię z własnych wnętrzem, koherencję serca, skupienie i koncentrację
* Medytacja w ruchu, taniec
* Praca z intencją
* Dwie sesje oddechowe
* Praca ze świadomym dotykiem
* Podsumowanie i pożegnanie w kręgu

———————————————

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU:
Mailem: domoddechu@gmail.com lub messnerem

Warsztat odbędzie się przy udziale minimum 6 osób.

———————————————

MIEJSCE I DATY:

Sopot, 13-14 marca
Sopot Yoga, ul. Morska 11a/1

Zaczynamy w sobotę o 13:00, pracujemy do 19:00 z przerwą i dopuszczalną lekką obsuwą.
W niedzielę pracujemy między 11:00 a 15:00.

————————————————

PYTANIA I KONTAKT:
Śmiało pisz przez messengera lub mailem: domoddechu@gmail.com

————————————————

KOSZT WARSZTATU:
Tym razem oferuję go w formie ekonomii daru.

Co to znaczy?
To, że ostateczna wysokość opłaty za warsztat zależy od Ciebie.
Ja poproszę o zaliczkę 250 zł., która pokrywa koszty sali i przygotowania warsztatu. Reszta jest Twoją decyzją w zależności od chęci i możliwości. Przyjdź na warsztat, poczuj jego wartość dla siebie, a potem zdecyduj ile możesz i chcesz za niego zapłacić. 
Ufam Ci, ufam światu, wierzę w Oddech.

——————————————

OPINIE UCZESTNICZEK MOICH WCZEŚNIEJSZYCH WARSZTATÓW:
„Mam w sobie więcej wyrozumiałości dla siebie, przyzwolenie na czucie różnych emocji, także tych trudnych, bez poczucia winy i oceny. Poczułam, że jestem wystarczająca. Poczułam, co to znaczy być przy sobie, co to znaczy moja prawda.”

„Stosując techniki poprawił się mój sen, tabletki, zioła, nie są potrzebne! Zasypiam szybko, nie wybudzam się, wstaję bez budzika przed 6 rano. Szczęka rozluźniona i przestałam zgrzytać zębami, szyna ochronna na zęby leży w szufladzie.
A to nie koniec moich doświadczeń. Miałam też okazję wziąć udział w krótkim 5 dniowym, kameralnym kursie oddechu… I tutaj dopiero pięknie mi się przestrzeń zaczęła otwierać, zaczęłam czuć siebie, swoje emocje.. Taka moja nowa droga.”

„Podróż oddechowa z Martą, to wycieczka do wewnętrznego domu. Marta stwarza bezpieczną przestrzeń, pełną akceptacji, ciepła, humoru i czułości.”

——————————————

WIĘCEJ SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI O AKTYWNOŚCIACH W CZASIE WARSZTATU:

* Praktyka odczuwania oddechu. Poczujesz połączenie i harmonię z własnym wnętrzem, po to aby łatwiej nawigować w codzienności, zauważać siebie, własne potrzeby.

* Chwila Oddechu. Poprzez oddech w pełni zanurzymy się w teraźniejszość, w obecność. Poznajemy praktyki, które wspierają skupienie, koncentrację, a jednocześnie poszerzają odczuwanie tego, co jest i pozwalają zaprzyjaźnić się ze swoją wewnętrzną ciszą.

* Koherencja serca. Stan, w którym rytm serca synchronizuje się z Twoim oddechem. Wspiera regenerację zestresowanego ciała, wprowadza spokój, poprawia koncentrację, obniża ciśnienie krwi i poziom kortyzolu. Zwiększa świadomość emocji, pojawia się więcej pozytywnych jak radość, szczęście, wdzięczność.

* Pełnia Oddechu – przepływ życia. Tzw. Oddech 360. Nauczymy się kierować przepływ oddechu bez wymuszania, starania się, działania. Doświadczymy, jak to może być, gdy odpuszczamy oczekiwania, nadmiarowe starania i to, że ma być „jakoś”. Poczujemy, jak nasz oddech pojawia się w ciele i jak możemy zapraszać go w różne miejsca, a dzięki temu rozluźniać napięcia, dostarczać energii czy głaskać oddechem swoje ciało.

* Ugruntowanie – ucieleśnienie, oddech rdzeniem. Praktyki oddechowe, które wprowadzają do naszego życia spokój, klarowność myśli, ześrodkowanie. Rozwijają kontakt z wewnętrzną mocą i pozwalają z niej korzystać.

* Sesja oddechowa, która korzysta z doświadczeń wszystkich poprzednich praktyk i je przekracza. Jest oddechowym wezwaniem Duszy, Twojej Esencji, Twojej Prawdy. Jednocześnie daje możliwość integracji wszystkich doświadczeń z całego tygodnia.

——————————————————

O MNIE:
Nazywam się Marta Grabowska. Jestem praktykiem i trenerem oddechu, dyplom uzyskałam w Instytucie Oddechu Michała Godlewskiego. Związana jestem także z międzynarodową szkołą Alchemy of Breath oraz Forest Therapy Institute, który kształci i certyfikuje Przewodników Kąpieli Leśnych Shinrin-Yoku. W swojej pracy staram się łączyć pracę z oddechem oraz zmysłowe obcowanie z naturą.

Jestem absolwentką podyplomowych studiów Coachingu i Mentoringu przy SWPS/Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie oraz Holistycznej Szkoły Trenerów. Wiele lat spędziłam w międzynarodowych korporacjach, zarządzając międzykulturowymi zespołami. Oddech nie raz uratował mi skórę, a praca z oddechem stała się moją ścieżką zbliżania się do siebie.

Kocham podróże, las i intuicyjny taniec – uwielbiam radość, swobodę i skupienie praktyki 5Rytmów. Bliskie mi są także Tai-Chi oraz Vipassana.

Prowadzę sesje indywidualne, grupowe oraz warsztaty w różnych miastach w Polsce oraz online. Tworzę oddechowe kręgi kobiet, abyśmy mogły w zaufaniu i intymności poznawać siebie i żyć swoim życiem z wyboru.

https://www.facebook.com/domoddechu/
https://www.instytutoddechu.com/martagrabowska