444468511_989698789829157_7055927434635986246_n

Zapraszam na poranną Sadhanę z okazji letniego przesilenia – zaczynamy prawie o wschodzie słońca, kiedy jest najlepsza energetycznie pora na praktyki medytacyjne. o tej porze jest najwięcej prany (energii życiowej), która wesprze naszą praktykę.
🙌
Zaczniemy krótką praktyką i przejdziemy do recytacji mantr dedykowanych na obecną erę – Wodnika.
🙌
Rytmy ciała są naturalnie nastawione na wspieranie fizycznego oczyszczania. W medytacji oczyszczamy podświadomość z lęków. Tracą one nad nami władzę. Umysł na koniec zaczyna widzieć światło oraz moc twórczej świadomości. Podświadomość po oczyszczeniu z lęków zaczyna nas wspierać. Sadhana wzmacnia naszą promienność i przynosi przekierowanie na kontakt z naszą Wyższą Jaźnią.
🙌
zapraszam wszystkich bez względu na doświadczenie w praktyce. Każdy otrzyma tekst mantr, więc nie trzeba ich znać na pamięć.
🙌
kiedy: 21.06 piątek o 05:30-08:10
gdzie: ul. Morska 11a/1 Sopot Sopot Yoga
inwestycja: wejście na karnet studia lub koszt pojedynczego wejścia – 60 zł.

zapisy: jogazgrace@Gmail.com – daj mi znać że będziesz!
proszę o punktualność!
,,Największą nagrodą wykonywania Sadhany jest to, iż dana osoba staje się niezdolna do bycia pokonaną. Sadhana jest samozwycięstwem oraz zwycięstwem nad czasem i przestrzenią. Wstawanie rano jest zwycięstwem nad czasem, a wykonywanie jej jest zwycięstwem nad przestrzenią. Sumaryczny efekt waszej Sadhany staje się pomnożony przez ilość biorących w niej udział ludzi. Jest to prosty środek przy pomocy którego możecie pokonać wszystkie swoje marności, nieszczęścia i upośledzenia”.