IMG_5027

Sesje indywidualne w Sopocie

Jeśli czujesz, że utknęłaś w jakimś obszarze swojego życia, trudno ci wyjść ze starych wzorów odczuwania i myślenia, chciałabyś zmienić relację ze sobą, z bliskimi, ze światem, a może zestroić się głębiej ze swoim ciałem, sercem i duszą zapraszam Cię na indywidualne spotkania ze mną.

Sesje, które oferuję są owocem mojego wieloletniego doświadczenia pracy z ludźmi w obszarach związanych z otwieraniem serca i rozwijaniem uczuć, podnoszeniem poziomu energii życiowej i poszerzaniem świadomości.

Proponuję sesje oddechowe, tantryczne oraz konsultacje w tematach, które są dla Ciebie kluczowe w rozwijaniu swojego potencjału, świadomym kreowaniu rzeczywistości i podnoszeniu jakości życia we wszystkich, istotnych dla Ciebie aspektach.

Czym przykładowo możemy zajmować się na sesjach:

🌺rozwijaniem umiejętności kreacji swoich pragnień poprzez pracę z intencją, uczuciami i energią
🌺uzdrawianiem kwestii związanych z kobiecością i seksualnością
🌺uwalnianiem blokad emocjonalnych i mentalnych, które hamują przepływ energii życiowej
🌺budowaniem czułej relacji ze swoim ciałem, rozwijaniem akceptacji i troski
🌺 uczeniem się jak poprzez przyjemność rozpuszczać stare wzorce i negatywne emocje
🌺relacjami z mężczyznami i uwalnianiem wzorców, które uniemożliwiają stworzenie harmonijnego związku
🌺uczeniem się świadomego odczuwania przepływu energii seksualnej i wykorzystywaniem jej do zwiększenia swojej witalności, dobrego samopoczucia oraz kreatywności i sprawczości w tworzeniu swojego życia i relacji.

Ceny za:

🌸sesję tantryczną – 350 zł (2 godziny)
🌸sesję oddechową – 300 zł (2 godziny)

Jeśli masz pytania lub chcesz zapisać się na sesję zapraszam do kontaktu:

💌magnetyczna@magdabetlej.pl

tel: 502-599-442

Sesje odbywają się w Sopocie w pięknym Sopot Yoga Studio.
Są dostępne dwa terminy w niedzielę 30.01 g. 10.00 i 13.00

🌸💞🌸💞🌸💞🌸💞🌸

O MNIE:

Od wielu lat zgłębiam z pasją i zachwytem ścieżkę kobiecej duchowości. Przez ten czas tak bardzo zmieniła się moja relacja ze sobą, tak inaczej czuję się jako kobieta, tyle radości sprawia mi bycie w bliskości ze swoimi kobiecymi jakościami, ze swoim ciałem i oddechem. A im bliżej jestem ciała i oddechu, tym łatwiej mi odnaleźć drogę do swojego serca i duszy. Idąc za głębokim pragnieniem podzielenia się tymi doświadczeniami i wglądami od kilku lat prowadzę kobiece kręgi i warsztaty tantryczne. Jestem też autorką dwóch projektów dedykowanych specjalnie kobietom: Magnetyczna Kobieta i Oddech Kobiety.

Mam wieloletnie doświadczenie pracy z ludźmi, zarówno w sesjach indywidualnych jak i w prowadzeniu grup. Moja praktyka obejmuje obszary związane z pracą ze świadomością, ciałem i oddechem. Przez wiele lat byłam trenerką MA-URI Healing Arts, holistycznej metody uzdrawiania wywodzącej się z Nowej Zelandii. Od kilku lat uczę się Tantry, Szamanizmu i Bioenergetyki w szkole The Paths of Transformation u Johna Hawkena w Czechach. Ukończyłam też Podyplomowe studia z Seksuologii Klinicznej oraz Holistyczną Szkołę Trenerów. Jestem praktykiem i trenerem oddechu w Instytucie Oddechu Michała Godlewskiego