279851258_409479691182550_2170521424054270546_n

Ta, Która Wie – szamański warsztat dla kobiet

Zapraszam Was do przestrzeni gdzie nie ma określonego celu.
Jest tylko intencja i pragnienie by wesprzeć kobiety w odkrywaniu wewnętrznej mądrości i swojego własnego przewodnictwa.
Setki razy słyszałam od kobiet „Trzeba było posłuchać swojej intuicji. Przeczuwałam, że tak się stanie, ale nie usłuchałam samej siebie”.
Nasza kobieca intuicja została „przykryta” przez kulturę, która marginalizowała kobiecość i jej dary.
Właśnie takie postępowanie spowodowało, że miliony kobiet na świecie, które zaczynały odkrywać swoje potężne i naturalne moce stawały się niewygodne i w ten sposób nie mogły rozwijać swojego potencjału i wewnętrznej mądrości.
Kiedy kobieta na nowo zaczyna pielęgnować kobiece aspekty, odkrywa swoją dzikość i zdolność kreacji otrzymuje dar – wieczną i wewnętrzną opiekunkę, wizjonerkę, intuicję, sprawczynię, szamankę. Wtedy też zaczyna rozkwitać i spełniać swoje marzenia.
Właśnie o to chodzi w tym warsztacie – o połączenie ze swoją mistyczną naturą i obudzenie w sobie wewnętrznej mądrości, dzięki której podejmiemy dobre decyzje i wkroczymy na ścieżkę naszego przeznaczenia.
Czego doświadczysz na tym warsztacie?
• Nauczysz się rozróżniać podszepty ego od głosu intuicji
• Będziesz w kontakcie ze swoim ciałem i swoimi emocjami
• Zgłębisz swoją ścieżkę mądrości i rozwiniesz swoją świadomość
• Poznasz swoich Przewodników Duchowych
• Weźmiesz udział w Ceremonii Kakao. Będziesz mieć okazję skosztować kakao uprawianego i nasyconego duchem plemienia Arhuaca zamieszkującego góry Sierra Nevada w Kolumbii.
• Otworzysz się na przepływ i obfitość
• Za pomocą ustawień szamańskich Przywołasz Tę, Która Wie w sobie
• Będziesz celebrować swoją boską kobiecość w gronie innych wspaniałych kobiet.
KIEDY:
Dzień I: 16 lipca (sobota): 11:30 – 17:30 (w tym przerwa obiadowa)
Dzień II: 17 lipca (niedziela): 09:00 – 17:30 (w tym przerwa obiadowa)
GDZIE:
SOPOT YOGA
ul. Morska 11a
Sopot
CENA ZA UDZIAŁ W WARSZTACIE:
Cena całkowita: 560 zł
Zaliczka 160 zł, bezzwrotna po 1 lipca.
Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki 160 zł i wypełnienie formularza:
Dane do przelewu w formularzu.
Tel. 781-131-656 – zadzwoń lub napisz SMS aby dowiedzieć się więcej
O PROWADZĄCEJ:
Natalia Rycko – spełniona mama trzech chłopców i zakochana żona. Na ścieżce samouzdrawiania od 6 lat. W 2017 roku będąc w Nowej Zelandii ukończyła najwyższy poziom wtajemniczenia MA-URI® Polinezyjskiej Sztuki Uzdrawiania i wraz z mężem prowadzi gabinet w Szczecinie, gdzie wykonuje Bodywork (pracę z ciałem opartą o polinezyjskie techniki masażu).
Ukończyła Szkołę Ustawień Hellingera z elementami szamanizmu u Andrei Drohli, uczestniczyła w warsztatach poświęconych seksualności kobiet i ich hormonalnej alchemii.
Twórczyni projektu „Współczesna Bogini”, która ma misję szerzenia idei wyzwolonej kobiecości opartej na zaufaniu do swojego ciała i wyższej świadomości.
Nauki przekazywane przez Natalię na warsztatach przede wszystkim skupiają się na aktywowaniu dojrzałej kobiecości, balansie energii żeńskiej i męskiej, a jej pasją jest wspieranie innych kobiet w otwieraniu przestrzeni świętego łona i uzdrawiania seksualności.
Towarzyszy kobietom w spotkaniu ze swoim cieniem, w głębszym poznawaniu tego co wcześniej zostało wyparte, aby wybrzmiało i tym samym zostało uzdrowione.
Przy wsparciu przodkiń i przodków łagodnie pomaga w uzdrawianiu błędnych przekonań dotyczących seksualności i zmysłowości. Wspólnie z uczestniczkami przeprowadza ceremonie i rytuały, aby pojawiła się wyższa świadomość, empatia, siła i potencjał do spełniania najskrytszych marzeń.
OPINIE UCZESTNICZEK:
Ola, 31 lat
Natalia pojawiła się na mojej drodze ponad 2 lata temu. Od tego czasu „jestem stałą warsztatową bywalczynią” jak sama określiła. 😍 Praca z nią otworzyła mnie na moje wewnętrzne dary, dotarłam do swojej kobiecości, siły, radości i wdzięczności. Otrzymałam wiele narzędzi do pracy poza warsztatowej, które stały się moją stałą praktyką. Najbardziej uwielbiam u Natalii niesamowite autorskie medytacje prowadzone. Przestrzenie jakie tworzą się w ich trakcie pozwoliły mi dotrzeć do różnych zakamarków mojej duszy, rodu, zobaczyć, poczuć i uzdrowić to co jest gotowe. Niesamowita jest dla mnie też kobieca nić porozumienia ,którą Natalia pięknie rozplata wokół każdej uczestniczki. Mam poczucie, że dzięki niej docieramy do naszych kobiecych darów, prawdziwej siostrzanej mocy dającej wsparcie, uznanie i siłę do dziania. Polecam z całego serca pracę z Natalią, jest niezwykle piękną, silną i mądrą kobietą, która potrafi wyzwolić prawdziwą kobiecość w kręgu, z każdą z nas!
Joanna, 30 lat
Warsztaty z Natalią to dla mnie możliwość zanurzenia się w pięknej, tworzonej z czułością i mądrością przestrzeni. Jest w niej miejsce na odkrywanie swojej kobiecości, przyglądanie swoim uczuciom i emocjom, wspólny taniec i kręgi. Z jednej strony to moment, w którym mogę skupić się na sobie, z drugiej, zdumiewa mnie piękno i mądrość kobiet, które tam spotykam. Bezpieczna atmosfera, troska Natalii o nasz komfort oraz równowaga pomiędzy intensywną pracą i relaksem, sprawiają, że z radością wracam na kolejne zajęcia. Wyraźnie widzę też, że regularne spotkania sprawiają, że moja codzienność nabiera piękniejszych barw, jest w mniej więcej przyjemności oraz spokoju. Dzięki Natalii poznałam róznorodne odcienie mojej kobiecości, nauczyłam się kochać i akceptować siebie oraz otaczających mnie bliskich.”
Karolina, 31 lat
Trafiłam do Natalki na warsztaty przez przypadek – choć podobno takowy nie istnieje 😉 Od razu poczułam chęć uczestnictwa w kokejnych spotkaniach. Od tamtej pory dużo zmieniło się nie tyle co w moim życiu lecz postrzeganiu go. Przede wszystkim postrzeganiu siebie i swojej kobiecości, swojej natury i piekna. To co przekazuje Nam Natalka po prostu budzi, otwiera oczy, pomaga zrozumiec i przetransformować . Jestem przekonana, że na każdą z Nas działa to indywidualnie i każda kobieta otrzymuje to, po co przyszła. A czasem nawet jeszcze nie wiemy jak piękne dary na Nas czekają. Podziwiam Natalkę 🙏 Jej energia jest Piękna, Czysta i pełna Miłości❤️ Tworzy przestrzeń, w której jako Kobieta czuje bezpieczeństwo i zaufanie. Jestem szczęśliwa, że takie spotkania mają miejsce i zawsze jestem ciekawa co tym razem 🤗
KOCHANE KOBIETY
Zapraszam
Natalia Rycko