345584186_782430803561213_5465683076121312032_n

„USTAW SIĘ DO ŚWIATA – USTAWIENIA HELLINGERA

Ustawienia Hellingera Sopot
Jeśli czujesz, że utknąłeś w życiu i nie wiesz jak ruszyć dalej?
Jeśli czujesz, że nie możesz żyć pełnią życia i nie potrafisz sięgnąć po więcej?
ZAPRASZAM NA WARSZTAT „USTAW SIĘ DO ŚWIATA”
SUKCES, PRACA, PIENIĄDZE, RELACJE I ZDROWIE
Jeśli czujesz się zablokowany w kwestii swojego życia, pieniędzy, pracy, biznesu, relacji lub zdrowia może to być głębsza praca do wykonania w twoim systemie rodzinnym.
Zapraszam szczególnie tych, którzy czują zablokowany przepływ w relacjach, w sferze swoich uczuć, finansów, obfitości, nie mogą ruszyć z miejsca bo coś ich powstrzymuje, podupadają na zdrowiu, przeżywają aktualnie trudne chwile. Borykają się ze smutkiem, lękiem, złością, strachem i obawiają się przyszłości lub nie widzą swojego celu w życiu.
Ten warsztat to z pewnością miejsce dla Tych z Was, którzy chcą spojrzeć głębiej na swoje wewnętrzne blokady i ograniczenia szczególnie te, które powtarzają się w Waszym życiu i Waszej rodzinie.
To właśnie praca metodą cichych ustawień systemowych rodzin wg Berta Hellingera daje tak głębokie wglądy w to jak bardzo i często jesteśmy uwikłani w losy naszych przodków.
Jeżeli chcesz wrócić do swojej prawdziwej esencji życia, pełnej radości, spokoju, obfitości i zaufania polecam ten warsztat.
Obfitość to duchowy ruch, który płynie, gdy jesteśmy wewnętrznie zestrojeni ze wszystkim takim, jakim jest i ze wszystkimi takimi, jakimi są. Pieniądze to energia podobna do życia na poziomie duszy, potrzebuje uznania i szacunku i rośnie, gdy jest wymieniana w służbie życiu.
„Pieniądze płyną do żywych”
Twoje obecne relacje z finansami mogą być powiązane z wydarzeniami, które wydarzyły się w Twojej rodzinie dawno temu, o których prawdopodobnie nawet nie wiesz.
W naszym życiu powinniśmy stale otwierać się na miłość, aby udawało nam się z miłością do wszystkiego zwracać. Aby zwracać się z miłością ku temu co ma znaczenie i do tego co może nam pomóc. A miłość pomaga nam w tym abyśmy swoje osądy, oskarżenia i oczekiwania pozostawili za sobą. Również te osądy dotyczące nas samych, że jesteśmy niewystarczający, że nie zasługujemy lub to, że nie jesteśmy kompletni tacy jacy jesteśmy.
To ona – miłość prowadzi nas cały czas coraz głębiej ku naszemu wnętrzu, ku naszemu TAK, prowadzi nas do ŻYCIA KU WIĘCEJ.
TAK DO ŚWIATA to często droga do naszych rodziców, to ona otwiera nas głębiej, otwiera na miłość i na to TAK do wszystkiego takim jakie jest. Zaczyna się od TAK dla naszej mamy taką jaką jest i dla naszego taty takim jakim jest.
Obejmując naszych rodziców i przyjmując ich do naszych serc takimi, jakimi są przyciągamy więcej obfitości, radości i pieniędzy do naszego życia, tworzymy trwałe i harmonijne relacje z ludźmi i z całym światem.
To wtedy na samym początku kiedy się rodziliśmy powiedzieliśmy TAK naszej mamie i TAK naszemu tacie i wtedy oni byli dla nas wszystkim.
Powiedzieliśmy wtedy tak wszystkiemu w nich bo to w nich spotkaliśmy się z całym światem.
Z życiem, z miłością, ze wszystkim. TAK dla mamy i dla taty oznacza TAK dla ŚWIATA i TAK do naszego życia.
Wielu, którzy wzbraniają się przed zaakceptowaniem i przyjęciem swoich rodziców jako całości usiłuje ten niedobór wyrównać.
Próbują samorealizacji, starają się osiągnąć oświecenie, walczą i ciągle biegną nie wiadomo dokąd. Jest to wtedy utajona forma poszukiwania nieprzyjętej Matki i nieprzyjętego Ojca..
Dzieci, które zachowują się jak dorośli, pozostają przez całe życie jak małe dzieci – zamknięte w sobie i poszukujące miłości.
„Pieniądze płyną do dorosłych – do dzieci nie płyną”
Często zatrzymujemy się energetycznie tam w dzieciństwie w wieku paru lat… To tam czekamy na miłość, uwagę, bliskość… i jako dorośli jesteśmy tak naprawdę kilkuletnimi dziećmi…
Kto wewnętrznie odrzuca jednego z rodziców, kto czyni im wyrzuty, ten zamyka swoje serce na PEŁNIĘ ŻYCIA.
Jeżeli chcesz uzdrowić relację z własnym życiem i wrócić do swoich początków i ustawić się do świata w sukcesie, obfitości, w zdrowiu, z pełnym potencjałem i energią do działania zapraszam na
WARSZTAT,
„USTAW SIĘ DO ŻYCIA” – TAK DO ŚWIATA, TAK DO RADOŚCI i SZCZĘŚCIA, TAK DO WSZYSTKIEGO TAKIM JAKIE JEST”
SUKCES, PRACA, PIENIĄDZE, RELACJE I ZDROWIE
W PROGRAMIE:
Ćwiczenia dynamik systemowych
Medytacyjne procesy wewnętrzne
Prace Ustawieniowe w polu informacyjnym
PROWADZĄCY:
JAROSŁAW OLEWICZ
Certyfikowany Terapeuta Ustawień Systemowych Rodzin.
TERMIN:
15 – 16 lipca 2023
9.00 – 20.00 (pierwszy dzień)
9.00 – 18.00 (drugi dzień)
warsztat grupowy – dwudniowy
MIEJSCE:
SOPOT – SOPOT YOGA
ul. Morska 11a/1, 81-764

O nas

Ustawienia Systemowe Hellingera
Wartość warsztatu:
890 zł – 2 dni z ustawieniem własnym
620 zł – 2 dni jako obserwator/ reprezentant
Podczas rezerwacji płatna jest tylko ZALICZKA w wysokości 445 lub 310 zł.
Zaliczka jest BEZZWROTNA.
Jeżeli chcesz uzdrowić relację z własnym życiem i wrócić do swoich początków zapraszam na WARSZTAT,
„USTAW SIĘ DO ŚWIATA” – POWRÓT DO PRZERWANEGO RUCHU- MIŁOŚCI.
Szczegóły warsztatu i rezerwacja miejsc:
pisz na priv lub
jaroslaw@jaroslawolewicz.com
tel.733457606
www.jaroslawolewicz.com
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.