152079904_771602027090153_8447907481253248415_o

Warsztat Joga i Kinesiotejping Twarzy

Joga twarzy to naturalna metoda odmładzania, która pomaga utrzymać świeży wygląd, spłycić zmarszczki i podnieść owal, poprzez wzmacniające ćwiczenia mięśni poszczególnych partii twarzy. Ale nie tylko ćwiczenia w tym pomogą.
CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA WARSZTACIE?
👉3 szybkich automasaży twarzy, które pobudzą krążenie krwi, poprawiając odżywienie i dotlenienie naszych tkanek. Dzięki masażom leniwe fibroblast pobudzą produkcję kolagenu i elastyny,
👉 poznasz ćwiczenia na poszczególne partie twarzy: czoło, oczy, policzki, usta, szyja i podbródek,
👉dowiesz się jak kontrolować mimikę swojej twarzy, aby nie powodować dodatkowych zmarszczek.
👉 nauczysz się jak okleić buzię taśmami kinezjologicznymi, aby wzmocnić działanie automasażu i ćwiczeń. Plastry niwelują zastoje limfatyczne, relaksują mięśnie, a w efekcie spłycają zmarszczki 🙂
DLA KOGO:
👉dla każdego, kto chce spowolnić procesy starzenia, lub im zapobiec w naturalny, bezinwazyjny sposób,
👉 warsztat dedykowany jest dla kobiet w każdym wieku, ponieważ nigdy nie jest za wcześnie, ani nigdy nie jest za późno by zacząć o siebie dbać.
Nie ma przeciwwskazań, oprócz świeżo przeprowadzonych zabiegów medycyny estetycznej (nici, botoks, wypełniacze – min. 60 dni od zabiegu), stany zapalne skóry i  przerwanie ciągłości naskórka.
➡KIEDY: 6 marzec 2021
➡GODZINA: 10:00-13.30
➡KOSZT: 220 zł
➡GDZIE: Sopot Yoga, Sopot, ul. Morska 11a/1
PROWADZĄCA: Katarzyna Kaczan-Oktaba z Be Happy – Face Yoga, naturalne odmładzanie twarzy
O MNIE:
Jestem instruktorem Jogi Twarzy , która jest synergią automasażu i ćwiczeń: twarzy, szyi i dekoltu.
Prywatnie jestem matką i żoną, nieustannie walczącą z upływającym czasem i wierzę, że wraz ze zdrowym stylem życia i ruchem w każdej postaci, tę walkę przetrwam godnie.
Do czego i Was piękne kobiety namawiam, w każdym wieku!
INFORMACJE DODATKOWE – ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA
Podczas Warsztatu zachowujemy wszystkie środki bezpieczeństwa, akcesoria do masażu są dezynfekowane, dostępne są również środki do dezynfekcji podczas warsztatu, aby każda uczestniczka mogła zrobić to sama.
Warsztat trwa 3,5 z 15 minutową przerwą. Podczas warsztatu dostępne są wszystkie akcesoria niezbędne do ćwiczeń/automasaży oraz taśmy kinesiologiczne do oklejania twarzy. Akcesoria do masażu  można również zakupić, koszt zestawu to 35 zł/zestaw.
Po warsztacie każdy uczestnik otrzyma zestaw podstawowych ćwiczeń i materiały do samodzielnej aplikacji kinesiotejpów  w formie elektronicznej.
Przygotowanie do warsztatów: zdemakijażowana skóra twarzy i odkryty dekolt.
Masz pytania, zadzwoń – Kasia 505 676 778
Zapraszam !