F21C9B33-3F01-444F-AEA1-93A879485140

„W natłoku codziennych spraw, nie można zapominać o tej jednej, najważniejszej osobie, której potrzeby często odsuwamy na drugi plan – o SOBIE”.

🌺Podaruj sobie odrobinę relaksu oraz zadbaj o swoje ciało, które również potrzebuje uwagi i troski. Zastanawiasz się czy można połączyć relaks z pielęgnacją? Oczywiście!!

Świat aromaterapii to wyjątkowa przestrzeń. Różnorodność zapachów i ich wpływ na nasze zmysły potrafią wywołać w nas przeróżne emocje, zabrać do odległych wspomnień oraz umilić czas.

Z ogromną radością zapraszam Cię na warsztaty olejkowe w towarzystwie cudownych kobiet, które tak samo jak ja cenią sobie naturalne rozwiązania.

Spotkanie będzie podzielone na dwie części:
* w pierwszej dowiesz się czym jest aromaterapia i jaki ma wpływ na nasze emocje oraz kondycję fizyczną. Poznasz podstawowe olejki eteryczne oraz wypróbujesz je na własnych zmysłach.
* w drugiej wykonamy kilka produktów DIY na bazie czystych, terapeutycznych olejków eterycznych o wielu właściwościach pielęgnacyjnych. Będzie to przemiły czas, który zapamiętasz na długo.

Kiedy
4 grudnia od 15:00 – orientacyjny czas trwania warsztatu to 2,5h

Koszt
150zł

Ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy u ogranizatora 👇

💌kiryk.agata@wp.pl