295816114_2193852020795681_4695524782002364652_n

Wieczory z medytacjami w Sopot Yoga

Masz wrażenie, że w codziennym życiu pędzisz, cały czas mając do zrobienia milion rzeczy, gonitwa myśli nie pozwala Ci zasnąć, a może spięte ciało coraz częściej daje o sobie znać bólem kręgosłupa, karku, kontuzjami?
Czy umiesz zatrzymać się w codziennym pędzie, zagłębić w siebie i wyciszyć? To może być łatwiejsze, niż myślisz.
Rozluźnij się i wypocznij pod koniec dnia. Zapraszamy na wieczorne medytacje, podczas których zaangażujesz ciało, Twoja głowa się wyciszy, a medytacja sama się wydarzy. W lekkości i radości. W ruchu.
„Medytacja może się zdarzyć tylko w żartobliwej zabawie, w całkowitej pogodzie, kiedy nie szukasz i nie oczekujesz niczego, kiedy po prostu tańczysz, śpiewasz lub intonujesz.(…) Medytacja jest zabawą.” Osho

Medytacje Aktywne OSHO to świetne techniki dla współczesnego człowieka. Szczególnie dla tzw. zachodniego człowieka, zalanego i zasypanego bodźcami różnego typu (telefon komórkowy będący przedłużeniem ręki, internet, telewizja), tona zadań, których często sam sobie dostarcza. Kto z nas tego nie zna?
Dlatego pierwsza część medytacji jest zawsze ruchowa (trzęsienie się, skakanie, taniec, wirowanie, oddech, dźwięk, krzyk, katarsis), po to, żeby w drugiej części mieć możliwość doświadczenia ciszy, odblokowania napięć i głębokiego oczyszczenia ciała. Dzięki temu, że pierwsza część jest ruchowa to umysły wyspokajają się i możemy doświadczyć ciszy. Uwalniającej ciszy pomiędzy myślami, ciszy pomiędzy oddechami. Transformacji.
Korzyści z praktyki medytacyjnej są niezliczone. Na pewno transformuje ona życie. Na lepsze.
Ogólnie można powiedzieć, że medytacje:
• uspokajają, regenerują system nerwowy,
• wyraźnie obniżają poziom stresu,
• oczyszczają podświadomość,
• poprawiają koncentrację i pamięć,
• podnoszą poziom energii,
• poprawiają komunikację z otoczeniem,
• odmładzają, odchudzają, wzmacniają ciało,
• poprawiają stan zdrowia, regulują ciśnienie krwi,
• redukują dolegliwości bólowe w tym migreny,
• pomagają przy bezsenności,
• wzmacniają system odpornościowy.
Zapraszamy na miesiąc z medytacjami Osho. Od 5. do 25. Sierpnia w każdą środę poprowadzimy dla Was Medytację Osho Nadabrahma, a w piątki Medytację Osho Kundalini.

MEDYTACJA OSHO KUNDALINI – to medytacja, która wytrzęsie z ciebie wszystko, co zbędne. Dosłownie wytrzęsie. Ruchy ciała pozwalają uwolnić nazbierany stres i emocje, złość, smutek, żal, etc. Kiedy umysł już się uspokoi, masz czas na kontakt ze swoim wnętrzem i swoją wewnętrzną mądrością.
MEDYTACJA OSHO NADABRAHMA – poprzez mruczenie i ruchy rąk zaczynamy się harmonizować, wchodząc w stan równowagi, co w konsekwencji przynosi spokój, ciszę i błogostan.
Sierpniowe medytacje są przedsmakiem tego, co szykujemy dla Was już od września. Wtedy medytacje aktywne Osho zagoszczą na stałe w naszym grafiku w formie 12-tygodniowego cyklu medytacji oraz całodniowych warsztatów.
Na medytacje zapraszają:
Renata Struzik – certyfikowana facylitatora Osho ®. Na drodze swoich duchowych poszukiwań, wypróbowała różne metody i techniki medytacyjne, oddechowe, pracy z ciałem czy emocjami (m.in. terapie medytacyjne Osho, Integracja Oddechem Colina Sissona, mindfulness czy tantra).
Odkąd odnalazła to, czego poszukiwała, chce towarzyszyć innym w tej drodze poprzez prowadzenie medytacji i warsztatów.
Karolina Gröning – facylitatorka medytacji aktywnych OSHO ®, entuzjastka metod powięziowych, certyfikowany nauczyciel Mindfull Yin Yoga®, jedna z dwóch nauczycielek w Polsce posiadających certyfikację 1st. Slings Myofascial Training® (trening powięziowy). Ukończyła 3 – letnie szkolenie nauczycielskie jogi wg metody B.K.S. Iyengara,. Założycielka studia Sopot Yoga. Od 2 lat zgłębiająca kobiecą duchowość poprzez pracę z energią, emocjami, uważnym ruchem i oddechem.
REZERWACJA MIEJSCA
info@sopotyoga.pl
W mailu wskaż terminy medytacji w których chcesz wziąć udział.
Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszenia, ograniczona liczba miejsc.
KOSZT
30 zł za 1 medytację * specjalna cena obowiązująca tylko w sierpniu!
50 zł za 2 medytacje
Pakiet 4 medytacji 100 zł
Pakiet 6 medytacji 140 zł
Płatności dokonasz na miejscu.