310538631_522421853223029_5359514648542874675_n

Kochana Kobieto,
Ta jesień zaprasza mnie do odpuszczenia.🍂Do miękkiego, pełnego czułości zanurzenia się w sobie, tak jak robi to Bogini – delikatnie rozpływając się wilgotną glebą, schodząc do Podziemia, obecna w pieszczocie głębokiego oddechu.
Miękkość, rozluźnienie, czułość – to jakości Dzikiej Kobiety, które odkrywałam w ostatnim czasie najmocniej. To przestrzenie kobiecego pierwiastka, które są w moim poczuciu niezbędne dla regeneracji, odżywienia procesu twórczego, poczucia głębokiego spokoju, spełnienia, przyjemności.
Rozbudzanie głębokiej miękkości i czułości, odkrycie w sobie mocy, pozwalającej ZAOPIEKOWAĆ SIĘ sobą i poczuć się zaopiekowaną, bezpieczną, ukochaną, najważniejszą – każdego dnia, to dla mnie ważna praktyka, ponieważ:
🌺Chodzi w niej o naukę miłości do siebie w praktyce, na co dzień. Wymaga ona czułego zaopiekowania się wewnętrzną dziewczynką, swoim zmęczeniem, bólem, smutkiem – każdym kawałkiem siebie, który o tę opiekę woła.
🌺To praktykowanie emocjonalnego i fizycznego zaopiekowania się sobą każdego dnia, co stanowi fundament kobiecego dobrostanu, zdrowia, szczęścia, spełnienia.
🌺Czułość i miłość do różnych aspektów siebie samej, czułe obchodzenie się z samą sobą sprawia, że czujemy się bezpieczne, zaopiekowane, wzrasta nasze poczucie własnej wartości, harmonizuje się zdrowie psychofizyczne, dobrostan. Zaczynamy buzować kreatywną energią i przyciągać wszelkie formy obfitości – w relacjach, w pieniądzu,
w okazjach, pomysłach… stajemy się Boginią Obfitości, która przyjmuje, zaprasza do swojego życia dobrobyt, przyciąga – a nie zdobywa.
🌺Pod wpływem czułej miłości miękniemy. Miękniemy, kiedy czujemy się bezpieczne, zaopiekowane, otulone. Co się wtedy wydarza? Ciało otwiera się, gotowe na odczuwanie błogości i przyjemności – również w życiu seksualnym. Odpoczywamy i regenerujemy się niesamowicie efektywnie, a więc wzrastają nasze siły witalne, chęć do życia, radość życia, poziom energii, rozkochanie się w sobie, w innych, w tym co robimy. Jest nam dobrze, odczuwamy energię “bycia w duchowym domu”.
🌺Rozbudzanie głębokiej miękkości to przyjemność życia. Przyjemność bycia w kontakcie ze swoim wnętrzem, ze swoją esencją (Bogini uczy nas, że przyjemność, miłość, błogość zadziewa się, kiedy po prostu jesteś – nic nie musisz).
🌺Będąc czułe i miękkie z łatwością wchodzimy w tryb poruszania się po cyklu, po kole czy spirali, w organiczny dla kobiecej energii sposób.
🌺Miękkość i czułość w naturalny sposób pozwala nam się rozluźnić. Rozluźnienie to organiczna jakość kobiecej zasady – pielęgnowanie go wprowadza nas w stan ulgi, cały organizm i system nerwowy może się zregenerować i funkcjonować harmonijnie, rozluźnione jesteśmy magnetyczne na to, czego naprawdę z serca pragniemy.
Miękkość i czułość to potężna MOC.💗 Przez wiele wieków uznawane za “słabość” jakości Bogini wołają o zdrowy przepływ przez ciała tych, które pragną Ją ucieleśniać. Żeby czułość
i miękkość rozlały się w Twoim ciele, duszy, umyśle – potrzebujesz zrobić krok w stronę samej siebie. Nauczyć się być czułą, łagodną, miękką i pełną miłości dla siebie i swojego ciała. Nikt za Ciebie tego nie zrobi – nikt nie ukocha i nie uzdrowi Ciebie, jeśli Ty nie zrobisz tego sama. Nikt z zewnątrz nie da Ci czułości, nie sprawi że zmiękniesz i otworzysz się na radość życia, tę moc masz tylko Ty – Bogini kocha siebie bezgranicznie, jest dla siebie czułą, łagodną opiekunką i wypełniona miłością, w poczuciu bezwarunkowego bezpieczeństwa, miękka i otwarta na życie – wychodzi do świata. Dzieli z całym Wszechświatem szczęście i spełnienie, które zaczęło się w niej. Potrafi utrzymywać swój dobrostan, poruszając się po kole cykliczności, po procesie Życia – Śmierci – Życia.
To jest czas, kiedy to znowu jest możliwe, kiedy pierwotna kobieca mądrość i moc mogą nas odżywiać, prowadzić, wypełniać. Ja tego pragnę – dla siebie i dla Ciebie, bo w tym odnalazłam szczęście, radość, namiętność, spełnienie. Dlatego wychodzę do Ciebie z nawoływaniem.
Narzędzia, z którymi pracujemy:
– kobiece praktyki kontaktu z Matką Ziemią, ciałem, Księżycem, cyklicznością, ruchem po kole i po spirali
– elementy choreoterapii i arteterapii, tantry oraz jogi
– praktyki głęboko rozluźniające
– autentyczne relacje, autentyczne siostrzeństwo, kultura kręgu
– praca z głosem, ruch intuicyjny
Warsztat stacjonarny Zaopiekowana. Rozbudzanie głębokiej czułości i miękkości w kręgu kobiet jest dla tych, które:
💗Pragną otworzyć się na miłość do siebie, nauczyć się obchodzić się ze sobą z czułością, wchodzić w niezachwiane poczucie własnej wartości;
💗Kobiet, czujących wołanie aby być ze sobą w obecnym, czułym, pełnym miłości kontakcie. Aby spełniać swoje marzenia, realizować namiętności własnego serca, kierować miłość zarówno w przestrzenie ważnych relacji jak i do swojego wnętrza, do swoich marzeń, projektów, do swojej esencji;
💗Dla tych, które pragną być dla siebie najważniejsze, dbać o swoje zdrowie, swój dobrostan, dobrobyt, poczucie bezpieczeństwa;
💗Kobiet, które woła powrót do ciała, intuicji, przepływu;
💗Dla tych, które chcą przestać spełniać wizje i oczekiwania innych a zacząć realizować siebie;
💗Dla kobiet, wołających o otwieranie się na przyjemność, miękkość, łagodność, lekkość;
💗Dla tych, które pragną dzielić miłość, miękkość i czułość z innymi kobietami, doświadczać autentycznego, zdrowego siostrzeństwa – bez ocen, bez “dobrych rad”, w pełnym bezpieczeństwie bycia sobą;
💗Dla tych, które mają dość życia w napięciu, w ciągłym pędzie, w zadaniowości. Dla tych, które wiedzą w głębi siebie, że nie musi tak być, że “można inaczej”;
💗Dla kobiet, pragnących uzdrowić poczucie samotności, objąć miłością i przetransformować ból i napięcie;
💗Kobiet, które chcą żyć pełnią życia, w kontakcie ze sobą, z Matką Ziemią, Wszechświatem, innymi istotami. Tych, które woła tworzenie odżywczych, karmiących relacji.
Zapraszam Cię do unii z samą sobą, ducha z ciałem, umysłu z sercem. Do zrzucenia z barków wszystkich ciężarów, do doświadczenia wszechogarniającej ulgi, do pozwolenia sobie na odpuszczenie (w końcu…). Zapraszam Cię do Twojej bezbronności i miękkości, która jest JEDNOCZEŚNIE Mocą i Potęgą.

—————————
🌙 29.10.2022 r. , Sopot Yoga (Centrum Sopotu, ul. Morska 11a / 1)
https://www.facebook.com/sopot.yoga.karolina
sopotyoga.pl
godziny: 16:00 – 20:00
🌙 WYMIANA:
Promocja Early Birds: przy zapisie do 10.10 – 211 zł
Przy zapisie od 11.10 – 255 zł
ZAPISY: szlak.dzikiej.kobiety@gmail.com
przy zapisie napisz o swojej chęci udziału w warsztacie, podając imię oraz nazwisko.
Nr konta podaję w mailu zwrotnym, po otrzymaniu maila z zapisem od Ciebie. 🥰

Miejsce gwarantuje opłacenie udziału w warsztacie. Liczba miejsc jest ograniczona.
— Jeśli opłacisz udział w warsztacie a nie będziesz mogła przybyć, Twoje opłacone miejsce przechodzi na inny, wybrany przez Ciebie warsztat stacjonarny bądź online lub możesz zamiennie wybrać pakiet sesji indywidualnych, umawiając się na dogodny dla nas termin (stacjonarnie bądź online) 💗 —

Z miłością, czułością i zgodą na miękkość
Jaga