436878127_394116436826171_1574770844150323323_n

Aktywacja Kundalini – Innerdance

PROSZE O KONTAKT W CELU POTWIERDZENIA DOSTEPNOSCI MIEJSC
Po poprzednich wspanialych sesjach w Sopocie, wracam do Was aby aktywowac Wasza wewnetrzna sile zyciowa – energie Kundalini, wykorzystujac transmisje energii Kundalini oraz metode aktywacji Innerdance!
Tym razem widzimy sie juz w sobote 27 kwietnia o godz 19:00
Aktywacja Kundalini jest najszybszą i najbezpieczniejszą ścieżką do uwolnienia swoich zasobów energii życiowej poprzez przekaz energii Kundalini Shakti. Podczas stanu odmiennej świadomości energia Kundalini budzi się i wzmacnia Twoje fizyczne, emocjonalne i duchowe pole energii. Otwiera Twoją świadomość, jest to jej wewnętrzny taniec, w którym ciało, umysł i dusza spotykają się, aby na nowo odkryć i cieszyć się swoją nieskończoną mądrością, mocą i swoją prawdą. Nie ma na Świecie niczego podobnego. Do tej pory najbliższą metodą aktywowania Kundalini był i jest Shaktipat – czyli aktywacja energii Kundalini poprzez oświeconego Guru. Proces Aktywacji Kundalini jest procesem pośrednim pomiędzy Shaktipat a pracą w polu energetycznym.
Będąc kanałem, który przewodzi pełen potencjał czystej energii Kundalini Shakti w trakcie transmisji, za pozwoleniem Twojej Wyższej Świadomości, aktywuję pole w Tobie i wokół Ciebie i transmituję energię do Twojego ciała tak, aby mogła ona pobudzić Twoją uśpioną Kundalini. Kiedy to się stanie, dostroisz się do niej, a ona do Ciebie zgodnie z twoją unikalną częstotliwością. Nie oddziałuje na Ciebie żadną zewnętrzną siłą, ani energią, a jedynie aktywuje to co jest ukryte w Tobie.
Ta czysta energia siły życiowej ma niesamowitą inteligencję i zrobi dokładnie to, czego potrzebuje Twój system w danym momencie, ale żeby mogła to zrobić, musisz się jej kompletnie oddać i jej zaufać, dając jej pełne pozwolenie na taką pracę jaka ma się dla Ciebie zadziać, na wszystko co zechce się wydarzyć dla Twojego najwyższego dobra.
Otwórz się na alchemiczną transformację Twojego ciala i zjednoczenie z Twoją duszą.
Trust. Surrender. Let Go.
Czego możesz doświadczyć:
– Spontaniczne ruchy ciała
– Mrowienie, skurcze, uczucie gorąca lub zimna
– Obrazy, kolory i wizje
– Odpowiedzi na nurtujące Cię pytania
– Uwolnienie i oczyszczenie emocjonalne – płacz, krzyk, śmiech
– Potrzebę wstania i tańczenia
– Stan głębokiej rozkoszy
– Stan głębokiej relaksacji
Korzyści płynące z Aktywacji Kundalini:
– Pomaga wyeliminować energetyczne i biochemiczne blokady w Twoim ciele
– Pomaga bliżej zrozumieć sens istnienia i połączyć się z Twoją duszą
– Pomaga przezwyciężyć bóle i traumy z przeszłości, przynosi emocjonalne ukojenie
– Wzmacnia energię i podnosi poziom wibracji
– Wyzwala więcej pokoju i zaufania w życiu
– Wzmacnia, zwiększa pewność siebie i zdolność do wyznaczania granic
– Może zwiększyć Twoją zdolność do odczuwania przyjemności fizycznej
Jak wygląda sesja Aktywacji Kundalini:
Sesja aktywacji Kundalini jest Twoim wewnętrznym tańcem – to taniec w którym energia Kundalini Shakti ze źródła aktywuje Twoją wewnętrzną Kundalini – Twoją moc, balans i harmonię.
Sesję zaczynamy na leżąco w pozycji poddania Savasana. Trwa ona około godziny (dłużej na bardziej zaawansowanych etapach) i odbywa się przy specjalnie dobranej muzyce. Ja jako inicjowany przekaźnik tworzę energetyczny pomost pomiędzy Tobą a źródłem Kundalini Shakti, która zaczyna spływać do Twojego ciała poprzez czakrę korony. Przemierzając kolejne poziomy, Shakti dociera do Twojej czakry podstawy gdzie aktywuje Twoją wewnętrzną Kundalini. Cała reszta, to Twój wewnętrzny taniec…
Wszelkie pytania i rezerwacje prosze kierowac na FB @PAAB AMANI, Instagram @paabamani lub Whatsapp +447908110045.
Koszt udzialu w jednej sesji 250 PLN, a w dwoch 450 PLN.
Sesje prowadzi Paab Amani
www.paabamani.com