DE903EA5-A4F0-4BB9-8B07-A0808C3941C3

Czy to jest przypadek, że stres kumuluje się w różnych częściach naszego ciała?

Dlaczego Ciebie bolą plecy a koleżankę kolana a kolegę szyja?

Skąd wiemy , że ten ból jest konsekwencją stresu?
Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedzi na warsztacie prowadzonym w naszym centrum przez Magdalenę Kwaśniewską Tafel.

Stres jest z nami każdego dnia: w pracy, w domu , na urlopie… Stres może wpływać na nas pozytywnie lub destrukcyjnie . Jeżeli jesteśmy tego świadomi możemy sięgnąć po działania zaradcze.

W trakcie warsztatu doświadczymy wiele prostych narzędzi uwalniania napięć w ciele, których utrzymanie zwykle kosztuje nas mnóstwo energii.
Warsztat jest okazją doświadczenia Ćwiczeń Bioenergetycznych oraz metody TRE (Tension Release Exercises), które pomagają lepiej i zdrowiej funkcjonować w czasach presji , nadmiernej ilości obowiązków i odpowiedzialności.

Na naszych spotkaniach użyjemy ćwiczeń bioenergetycznych aby przede wszystkim uwolnić nasze ciało od napięć, które najczęściej są konsekwencją blokad emocjonalnych. Będę wyjaśniać , jakie jest źródło blokad, jak je rozpoznajemy i najważniejsze jak możemy się ich pozbyć.

Dzięki naszym spotkaniom:
– nauczysz się skutecznych a przy tym prostych technik wpływających na oddech , postawę ciała i przepływ energii w ciele
– nauczysz się rozpoznawać komunikaty z ciała
– poprawisz samopoczucie ,zmniejszysz poziom stresu i napięcia i najprawdopodobniej będziesz zaskoczona tym , co przeżyjesz 🙂

Organizm pozbawiony nadmiernych napięć i bólów zdrowieje, jesteśmy bardziej odporni i mamy więcej sił – ZDROWIEJEMY!

Zapraszam Wszystkich , którzy mają odwagę na nowe doświadczenia na poziomie ciała , emocji i umysłu.

👉Czas:
12 grudnia
10:00 – 13:00

👉Miejsce:
Studio Sopot Yoga
Ul. Morska 11a/1

👉Warunkiem uczestnictwa jest wpłata zaliczki w kwocie 100zł na konto REMEDIUM 65124054421111001049939195.
Całkowity koszt wydarzenia to 200zł.
Zanim dokonasz przelewu proszę zapytaj o dostępność miejsc (ilość osób na warsztacie jest ograniczona – pracujemy w kameralnej grupie)

rejestracja@remedium-cr.pl
tel kom. 796347394 (sms)
Warsztat poprowadzi Magdalena Kwaśniewska-Tafel – Psychoterapeutka w nurcie Core Energetics, Provider TRE, Coach oraz Trener Biznesowy , współorganizator RemediuM Centrum Rozwoju www.remedium-cr.pl