448462300_958994626229778_6981090489833071530_n

Dwudniowy Warsztat Naturalny Stan

Nie zapraszamy Was do “świętego spokoju”, który może być niebezpieczny w dzisiejszej rzeczywistości.
Zapraszamy do zarządzania stanami wewnętrznymi zgodnie ze stoickim “apatheią”.
Zapraszamy do miejsca w Tobie, z którego warto podejmować decyzje, komunikować się, nawiazywac relacje i pięknie żyć.
Poprzez introspekcję i refleksję, uczestnicy wspólnie odkrywają i tworzą, zgłębiając istotę bytu i relacji międzyludzkich. Ten proces prowadzi do głębszego zrozumienia siebie i innych, budując harmonijne współistnienie i współtworzenie.
Inkubując zarządzanie stanami wewnętrznymi zgodnie ze stoickim „apatheia”.
Zapraszamy na dwudniowe warsztaty aktywizacji naturalnego stanu
wewnętrznego spokoju.
Czym są
warsztaty aktywizacji naturalnego stanu?
– Podróżą w głąb siebie w celu aktywowania naturalnego potencjału i osiągnięcia stanu harmonii uczestników.
– Pełnią rolę skierowania uczestników na drogę wspólnego odkrywania i tworzenia.
– Oparte zostały na interdyscyplinarnym podejściu łączącym w sobie teoretyczne zrozumienie procesów umysłowych z praktycznymi technikami samopoznania i samo zdrowienia.
Czego doświadczysz na
warsztatach aktywacji naturalnego stanu?
Narzędzi do głębokiej transformacji osobistej, pozwalających dotrzeć do własnego źródła i uzyskać wewnętrzny spokój. Między innymi: technik zarządzania energią i stanem psychofizycznym, praktyki wglądów i rozpoznawania, pracy na procesie, transcendencji ego, intuicyjnego mapowania energetycznego i wiele innych.
W ujęciu kognitywnym warsztaty wykorzystują badania procesów umysłowo-poznawczych, takich jak: percepcja, świadomość, pamięć i rozumienie, aby lepiej zrozumieć i modelować wewnętrzne procesy.
Dla kogo są
warsztaty aktywacji naturalnego stanu?
Dla tych którzy są gotowi podjąć osobisty wysiłek by poszerzyć samoświadomość i dobrze sobie radzić w każdej sytuacji życiowej w poczuciu sensu istnienia.
Jakie korzyści mogą przynieść
warsztaty aktywacji naturalnego stanu?
Poszerzenie świadomości, zharmonizowanie energii, aktywowanie naturalnego potencjału, osiągnięcie stanu harmonii ze sobą i otaczającym światem, uzyskanie stanu wewnętrznego spokoju, samozdrowienie na wielu poziomach, odzyskanie poczucia sensu istnienia doświadczenie stanu samorealizacji, odnowienie połączenia z własną istotą, oraz z innymi.
PROWADZĄCE:
Magdalena i Marta
dzielą się narzędziami odkrywania pełni życia i autentyczności. Ich wspólne działania mają na celu zapraszać uczestników: do uświadomienia sobie własnego potencjału, sięgnięcia po wewnętrzny spokój i eksplorowania życia w sposób głęboki i autentyczny. Przez połączenie wiedzy, doświadczenia i praktycznych narzędzi tworzą inspirujące środowisko, które zachęca uczestników do pogłębiania własnych możliwości oraz kształtowania świadomego, harmonijnego życia.
Magdalena Kadzińska
założycielka ‘Space’ International Institute, Certyfikowany Coach Kognitywny, Certyfikowany Trener Mentalny pracy procesowo rozwojowej z jednostką oraz grupą. Trener Intuicyjny, Twórca Certyfikowanych szkoleń „Trener Świadomości”. Doświadczenie w przeprowadzeniu ponad 2000h szkoleniowych, Filozof. Od najmłodszych lat przejawiała zainteresowanie abstrakcyjnymi koncepcjami, zadając pytania dotyczące istoty rzeczywistości, moralności, wolnej woli i celu życia. Wykazuje skłonność do refleksji nad wartościami, etyką oraz głębokimi dylematami egzystencjalnymi.
Marta Bielecka
spełniona podróżniczka (życia), ekspertka w przeprowadzaniu ludzi i firm przez zmiany, dyplomowana: coachka PCC (Professional Certified Coach) ICF, Coachka Prosperyty, Master Facilitatorka, oraz międzynarodowa dyplomowana czeladniczka Naturopatii, absolwentka programu The Science of Well-Being na Yale University. Z wykształcenia naukowego ekonomistka i bizneswoman, zarządzania uczyła się w praktyce na czele spółek globalnych korporacji i w teorii na Uniwersytecie Warszawskim. Seryjna przedsiębiorczyni, od 2006 roku prowadzi rożne projekty biznesowe. Autorka wielu programów rozwojowych menedżerów i organizacji. Założycielka firmy doradztwa biznesowego i współzałożycielka
platformy rozwojowej w zakresie
kompetencji miękkich oraz
well-being: SkilLAB.social.

Lipiec 2024 ☀️
20 (sobota) 10:00 – 18:00
21 (niedziela) 9:00 – 15:00
Sopot 🌊
Cena za 2 dni warsztatu:
Early Bird: 984 zł
Regularna: 1230 zł
Informacje i zapisy: booking@skilLAB.social