18BD1303-8D1E-4718-80AC-29C742E13A8C

Przebudzenie do Nowej Ziemi. Podróż przez czakry. Tantra i Joga.
Żyjemy w ciekawych czasach, kiedy na naszych oczach zmienia się świat. Rzeczywistość, którą do tej pory znaliśmy przechodzi totalną transformację a my wraz z nią. Upadają stare struktury, to co dawało nam poczucie bezpieczeństwa i punkt odniesienia przestaje istnieć. Stawia nas to przed znaczącym wyborem. Możemy zostać w starym, walcząc o przetrwanie i zmagając się z lękiem i niepewnością, co przyniesie nam jutro. Możemy też pozwolić sobie na zobaczenie naszych relacji i życia z zupełnie innej perspektywy. Perspektywy, która przyniesie nam wolność, niezależność i spokój. A to wymaga całkowitej zmiany myślenia, nowych odniesień i nowego doświadczania otaczającej nasz rzeczywistości i siebie.

Zapraszamy Cię do udziału w pięknej podróży przez Twoje centra energetyczne, która pomoże Ci doświadczyć siebie jako energii i świadomości a także lepiej zrozumieć i przejść przez tę transformację.

Na tym cyklu warsztatów doświadczysz:
* przejścia przez proces głębokiej transformacji w obszarach siedmiu czakr na poziomie biologicznym, psychologicznym i energetycznym
* pobudzenia osobistej mocy
* głębokiego połączenia z Ziemią, swoim ciałem, sercem i duszą
* otwierania się na pole nieograniczonych możliwości
* możliwości realizacji swoich intencji i pragnień
* harmonii, odżywienia i regeneracji
* przepływu energii przyjemności i błogości
* uwolnienia stresu i głębokiego relaksu
* otwierania serca na wysoko wibrujące uczucia

Zapraszamy Cię na roczny cykl 7 spotkań poświęconych naszym centrom energetycznym. Spotkania będą odbywać co 4-6 tygodni w Sopocie w przepięknym Sopot Yoga Studio.

Możesz wziąć udział w całym cyklu lub wybranych kręgach.

CZAKRA SERCA

Na czwartym spotkaniu będziemy oczyszczać i aktywować czakrę serca. Będziemy też eksplorować tematy związane z tym centrum energetycznym:

– odczuwanie bezwarunkowej miłości
– równowaga w dawaniu i braniu
– relacje
– umiejetność wybaczania

W programie: sesja jogi powięziowej, praktyki tantryczne i oddechowe, medytacje, ceremonie i rytuały.

TERMIN: 9 kwietnia 2022, sobota g. 10 – 19

MIEJSCE: Sopot, ul.Morska 11a/1

CENA: 300 zł

ZAPISY:

Warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest wpłacenie zaliczki w wysokości 150 zł na konto oraz przesłanie zgłoszenia drogą mailową: magnetyczna@magdabetlej.pl

Dane do przelewu:
Magdalena Przeździak-Betlej , 38 1140 2017 0000 4602 0641 0015, tytuł: Podróż przez czakry, 9.04., imię i nazwisko
Reszta płatna przelewem najpóźniej dwa dni przed warsztatem.

INDYWIDUALNE SESJE TANTRYCZNE I ODDECHOWE.

Zapraszam też w niedzielę 10 kwietnia na sesje indywidualne.

Sesja tantryczna – 350 zł , 2 g.
Sesja oddechowa – 300 zł, 2 g.

Wymagana wcześniejsza rezerwacja i opłata za sesję.

Jeśli chcesz o coś zapytać, zapraszam do kontaktu : tel. 502 599 442, mail:
magnetyczna@magdabetlej.pl

Prowadzące:

Magda Betlej:
Jestem nauczycielką Tantry i holistyczną terapeutką. Mam wieloletnie doświadczenie pracy z ludźmi, zarówno w sesjach indywidualnych jak i w prowadzeniu grup. Moja praktyka obejmuje obszary związane z otwieraniem serca i rozwijaniem uczuć, poszerzaniem świadomości i podnoszeniem poziomu energii życiowej.

Byłam inicjowana jako nauczycielka w dawnych tradycjach szamańskich i systemie uzdrawiania MA-URI Healing Arts wywodzących z Nowej Zelandii i Hawajów. Przez wiele lat uczyłam tej metody jako trenerka.

Zgłębiałam też przez kilka lat Tantrę, Szamanizm i Bioenergetykę w szkole The Path of Transformation Johna Hawkena. Ukończyłam podyplomowe studia z Seksuologii Klinicznej, Holistyczną Szkołę Trenerów oraz trzyletni Profesjonalny Trening Oddechowy.

To, co szczególnie mnie interesuje to eksplorowanie obszarów związanych z kobiecą mocą tworzenia, duchowością i seksualnością a także z tworzeniem intymnych relacji partnerskich opartych na głębokim połączeniu duchowym, uczuciowym i cielesnym.

Stworzyłam autorski roczny kurs Magnetyczna Kobieta obejmujący 4 moduły: Transformacja, Kreacja, Pełnia i Trening Nauczycielski.

Karolina Gröning – jestem entuzjastką metod powięziowych, certyfikowanym nauczycielem Mindfull Yin Yoga®, jedną z dwóch nauczycielek w Polsce posiadających certyfikację 1st. Slings Myofascial Training®
Ukończyłam 3 – letnie szkolenie nauczycielskie wg metody B.K.S. Iyengara ( certyfikacja 1 stopnia).
Jestem na ścieżce tantry i rozwoju duchowego od niespełna dwóch lat. Fascynuje mnie przepływ energii i jego wpływ na nasze emocje. W mojej praktyce łączę ruch z oddechem, który uruchamia przepływ w ciele.