190658806_1391942964521510_7738613903377945595_n

Warsztaty Gimnastyki Słowiańskiej

Moja droga 🙂
Zapraszam Cię do pasjonującej podróży, do świadomej praktyki dla kobiet. Z radością pokażę Ci i nauczę rewelacyjnej techniki pracy z ciałem, a co za tym idzie emocjami i żeńską naturą.
Dziś już doskonale wiemy jak potężny wpływ na ciało i jego kondycję ma stres w najróżniejszych odmianach. Nieuwolniony utyka w przeróżnych miejscach deformując nasze ciała i doprowadzając do chorób.
Gimnastyka Słowiańska w Tradycji Białoruskiej, której jestem trenerką stawia główny nacisk na rozwój kobiety poprzez ciało, zakładając, że w zdrowym ciele zdrowa dusza mieszka, a emocje niczym dopieszczone zwierzaki już nie biegają samopas, kąsając właściciela i otoczenie, tylko grzecznie pokazują „co w trawie piszczy” i na co zwrócić uwagę w swoim życiu.
W związku z powyższym stawiam sobie za punkt honoru wpoić kobietom dobre nawyki w pracy z ciałem, nauczyć poprawnego, a więc i skutecznego wykonywania poszczególnych ćwiczeń tak, aby mogły samodzielnie w domu je praktykować.
🌹 Kiedy zaczniesz praktykować GS zaczną dziać się cuda!
❤ Wyprostuje ci się kręgosłup, wyprostują ścieżki w życiu.
❤ Głowa wróci na kark, zaczniesz trzeźwiej spoglądać na sprawy.
❤ Wysmuklona szyja i uwolnione gardło ułatwi wypowiedzenie swojej prawdy, zniknie drugi podbródek i „wdowi garb”.
❤ Zaciśnięte szczęki puszczą przywracając łagodny owal twarzy, złość przetransformujesz w działanie na swoja korzyść.
❤ Napięty kark rozluźni się, ramiona opadną z ulgą w dół, ciężar życia „spłynie jak po kaczce”
🌹 W końcu weźmiesz głęboki oddech bez napinania klatki, a ten popłynie do luźnego, pełnego energii brzucha.
❤ Pośladki i piersi pójdą do góry nabierając powabnego kształtu.
❤ Mięśnie gładkie pochwy wzmocnią się i dzięki lepszemu ukrwieniu powróci przyjemność z seksu.
❤ Stawy nawilżą się, wzmocnią i uelastycznią co doda też elastyczności w poglądach, szybszemu przystosowaniu do nowych okoliczności w codziennym życiu. Powróci młodzieńcze spojrzenie na życie.
❤ Dobrze ustawisz miednicę, co przyniesie ulgę całej konstrukcji szkieletowo-mięśniowej, doda gracji ruchom, seksapilu i kobiecego wdzięku.
❤ Przywitasz się ze swoim dnem miednicy, w końcu je rozluźnisz i napniesz, jego moc jest tym większa im większa jest rozpiętość pomiędzy rozluźnieniem i napięciem.
❤ Rozluźnisz kolana znajdując w sobie pokorę wobec sił większych od ciebie, dzięki temu otworzysz na ich pomoc i wsparcie.
❤ I w końcu połączysz się z Matką Ziemią poprzez dobrze ustawione na niej stopy.
❤ Ujędrnisz i podniesiesz to co jest słabe, poluzujesz to co zbyt napięte.
❤ Wzmocnisz tył ciała i nadnercza. Z poczuciem „mocnych pleców” będziesz miała odwagę otworzyć swój czuły przód ciała na miłość, na nowe okoliczności, na życie.. w poczuciu wewnętrznej mocy, że potrafisz siebie ochronić, że Góra Cię chroni.
❤ Hormony przestaną płatać figle, poziom estrogenu się wyrówna, poziom kortyzolu spadnie. Jeśli chcesz to szybciej zajdziesz w ciążę, łatwiej przejdziesz ten okres i szybciej wrócisz do kondycji sprzed porodu. Z menopauzą zaprzyjaźnisz się i odkryjesz cenne potencjały trzeciego etapu kobiecości. Jeśli jesteś na początku swojego życia to świadoma kobiecość pomoże ci utrzymać zdrowie, witalność i osiągać zamierzone cele z lekkością. Miesiączka stanie się dla ciebie wyjątkowym momentem godnym celebracji, ból i napięcie znikną.
Poczujesz buzującą w sobie zdrową seksualność i uwierz mi, poczuje ją tez każdy obcujący z Tobą mężczyzna 😉
Sama widzisz, że jest to rewelacyjna praktyka dla każdej kobiety, która chce zacząć nowe, bardziej świadome, pełniejsze i szczęśliwsze życie w zdrowiu i dobrostanie.
Zatem z serca zapraszam Cię na moje warsztaty. W kobiecym, siostrzanym gronie wykąpiemy się w żeńskiej energii, posmakujemy pięknych medytacji ułatwiających pracę z ciałem i energią.
Opowiem Wam o różnicach między żeńską, a męską energią, o bioenergetycznym podejściu do człowieka, o tantrycznym spojrzeniu na siebie i relacje, o psychosomatyce.
🌹 Podczas warsztatów poznasz 27 ćwiczeń, nauczysz się je poprawnie wykonywać, tak aby zacząć własną praktykę.
Do każdej z kobiet podchodzę indywidualnie i dopasowuję intensywność ćwiczeń do jej obecnej kondycji. Przyświeca nam zasada: „Staram się, ale nie za bardzo’ aby nie generować dodatkowych napięć, nie podchodzić do ciała zadaniowo,.
W praktyce szukamy kobiecej miękkości i akceptacji tego co jest, „małą kroplą drążymy skałę.”
Otrzymasz ćwiczenia w formie papierowej, by móc zawsze do nich wrócić.
Każda z kobiet otrzyma wskazówki i propozycje 3 ćwiczeń odpowiadających potrzebom jej ciała.
Kobiety zainteresowane aspektem duchowym GS otrzymają w formie elektronicznej osobisty zestaw 7 ćwiczeń tzw. Zestaw Rodowy wyliczony wg. kalendarza księżycowego.
Uczestniczki naszych niedzielnych warsztatów zapraszam w sobotę 12.06 do wspólnej porannej praktyki GS na plaży.
W Sopocie będę do 13.06. W związku z tym serdecznie zapraszam na zajęcia indywidualne 150zł/1os./60min. lub 250zł/2os/90min..
ZABIERZ ZE SOBĄ:
❤️wygodny strój do ćwiczeń (leginsy, przyległa do ciała bluzka, ćwiczymy bez biustonosza a jeśli jest konieczny to wybierz ten luźniejszy bez fiszbin.biustonosz bez fiszbin)
🧡ulubiony kocyk lub duży ręcznik, karimatę.
💛materiały do sporządzenia notatek
💚ćwiczymy boso lub w podgumowanych skarpetkach,
💙do zgłoszenia podaj datę, godzinę i miejsce urodzenia- niezbędne do wyliczenia Zestawu Rodowego
🌹WARSZTATY POPROWADZĘ JA 🙂
Certyfikowana Instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej – Elżbieta Czaczkowska – body coach, masażystka, kobieta Drogi podążająca ścieżką szamanizmu I tantry, TA☯istka matka wspaniałej, młodej kobiety, marzycielka twardo stąpająca po ziemi.
Zajrzyj na mojego fanpage’a:
https://www.facebook.com/babajogaslowianska
https://www.facebook.com/flowsztukazycia
🌹MIEJSCE: SOPOT YOGA Morska 11a/1
🌹TERMIN: 6.06.2021
🌹CZAS: 10 -18.00 albo i dłużej
🌹KOSZT: 350zł
*godziny mogą ulec zmianie
🌹🌹🌹Zgłoszenia telefoniczne lub sms:
Elżbieta Czaczkowska t.506 236 545
🌹Ze względu na indywidualne podejście do każdej z uczestniczek, warsztaty prowadzone są w kameralnych grupach, max 12 osób.
Zadatek bezzwrotny 100zł płatny na konto:
Flow – Sztuka życia Białystok
98 1240 5211 1111 0010 8567 2979
(W tytule wpisz imię i nazwisko, warsztaty Toruń) Zanim zrobisz przelew, zapytaj czy są jeszcze miejsca.
UWAGA
jeśli nie uzbiera się minimalna liczba osób, to zastrzegam sobie prawo do odwołania lub przełożenia terminu warsztatów.