329133748_6507740542589347_727383171697117383_n

Warsztaty jogi, medytacji i uważnego dotyku

Kochana Kobieto💫❤️
Zapraszamy Ciebie do Siedliska na Warmii – do Leśniczówki Gaja. To urokliwe miejsce usytuowane jest z na granicy stuletniego lasu i warmińskich łąk, przy dzikim stawie. To idealne miejsce dla poszukujących odskoczni od miejskiego zgiełku.
Gaja jest znana ze swojej niezwykłej kuchni – lokalne, świeże, pachnące dania będą przygotowywane dla nas każdego dnia:) Ten pobyt to prawdziwa uczta dla duszy, ciała i zmysłów!
Pobyt w otoczeniu natury, połączony z jogą, uważnym ruchem i dotykiem zapewni Tobie odnowę ciała i umysłu.
Ten wyjazd jest skierowany do wszystkich kobiet i nie jest istotne czy jesteś osobą praktykującą jogę regularnie, czy dopiero zaczynasz!
🫧Ramowy plan warsztatu:
🍒CZWARTEK
19:00 Wege kolacja
20:00 – 21:30 Rozpoczęcie warsztatu
🍒PIĄTEK
7:30 – 9:30 Energetyczna sesja jogi _ Karolina
9:30 – 10:30 – obfite, pyszne WEGE śniadanie
10:30 – 14:15 czas wolny (spacer, masaż, lektura)
*opcjonalnie terminy sesji masażu (tylko 7 osób!) _Beata (zapisy: beata@bodhiwork.pl
Sesja masażu tajskiego – 70 min – 180zł)
10:20– 11:30 | 11:50 – 13:00| 13:20 – 14:30 | 15:30 – 16:40
14:15 – pożywny, przepyszny wegański lunch
17:00 – 19:00 Praktyka jogi – powięziówka z elementami automasażu _ Karolina
19:00 Kolacja
20:00 – 21:15 Łagodna Medytacja _ Karolina
🍒SOBOTA
7:30 – 9:30 Energetyczna sesja jogi _ Karolina
9:30 – 10:30 – obfite, pyszne śniadanie
10:30 – 14:15 czas wolny (spacer, masaż, lektura)
*opcjonalnie terminy sesji masażu _Beata (zapisy: beata@bodhiwork.pl
Sesja masażu tajskiego – 70 min – 180zł)
10:20– 11:30 | 11:50 – 13:00| 13:20 – 14:30
14:15 – lunch
16:00 – 19:00 Warsztat Uważnego Dotyku – wprowadzenie do technik masażu tajskiego* _ Beata
19:00 Kolacja
20:00 – 21:15 Łagodna Medytacja _ Karolina
NIEDZIELA
7:30 – 9:30 Sesja jogi lub medytacji oraz krąg zamknięcia
9:30 – 10:30 – obfite, pyszne śniadanie
*Program jest ramowy i może ulec drobnym korektom.
🫧Cena warsztatu obejmuje:
👉3 Noclegi w siedlisku
👉Trzy pyszne, bardzo pożywne posiłki dziennie
👉sesje medytacji i świadomego ruchu
👉sesje jogi
👉Warsztat Uważnego Dotyku – Wprowadzenie do technik masażu tajskiego _ Beata Stolarski @beata.bodhiwork
Podczas warsztatów uważnego dotyku nauczysz się jak:
· Dawać dobry, niosący ukojenie dotyk swoim bliskim
· Wyczuwać w ciele miejsca spięte, bolesne, pozbawione energii
· Wykonać prosty i bezwysiłkowy masaż, który nie wymaga stołu do masażu, olejków, a zrobić go można wszędzie, nawet na macie do jogi lub kocu
Będziesz mógł również:
· samemu doświadczyć głębokiego relaksu, wyciszenia i rozluźnienia mięśni (pracujemy w parach, na zasadzie wymiany)
· Poznać podstawowe założenia i techniki tradycyjnego masażu tajskiego, co być może zainspiruje Cię do dalszej nauki
Dotyk wzbogaca nasze życie. Jest nie tylko częścią systemu komunikacji z innymi, ale przede wszystkim jest niezbędny dla naszego prawidłowego rozwoju, zdrowia fizycznego, psychicznego i dobrego samopoczucia😊
👉O jodze powięziowej – praktyka będzie prowadzona w oparciu o koncepcję Slings Myofascial Training ® Praktyka opiera się na najnowszych badaniach nad strukturami powięziowymi i jest nierozerwalnie powiązana z pracą na taśmach anatomicznych. W tej metodzie postrzegamy nasze ciała jako jedną, połączoną niezliczoną ilością tkanek strukturę zamiast traktować poszczególne fragmenty oddzielnie. Pozycje jogi zyskują inny wymiar – będziemy doświadczać nowej jakości ruchu. Kontrastujące ze sobą sekwencje, od miękkich i powolnych ruchów po dynamiczne i rytmiczne ćwiczenia – to wszystko by poczuć więcej swobody, mobilności w swoim ciele. Praktyka będzie uzupełniana o sekwencje jogi yin oraz body – scan. Wszystkie praktyki ruchowe będą prowadzone w duchu uważności na ciało, oddech i sygnały płynące z ciała. Te praktyki uwrażliwią Was na uważność nie tylko na macie ale i w życiu codziennym.
👉O medytacjach aktywnych
„Medytacja może się zdarzyć tylko w żartobliwej zabawie, w całkowitej pogodzie, kiedy nie szukasz i nie oczekujesz niczego, kiedy po prostu tańczysz, śpiewasz lub intonujesz.(…) Medytacja jest zabawą.” Osho
Medytacje Aktywne OSHO to świetne techniki dla współczesnego człowieka. Szczególnie dla tzw. zachodniego człowieka, zalanego i zasypanego bodźcami różnego typu (telefon komórkowy będący przedłużeniem ręki, internet, telewizja), tona zadań, których często sam sobie dostarcza. Kto z nas tego nie zna?
Dlatego pierwsza część medytacji jest zawsze ruchowa (trzęsienie się, skakanie, taniec, wirowanie, oddech)po to, żeby w drugiej części mieć możliwość doświadczenia ciszy, odblokowania napięć i głębokiego oczyszczenia ciała.
🫧Kilka słów o prowadzących:)
Karolina Gröning – joginka od blisko 20 lat. Entuzjastka metod powięziowych, certyfikowany nauczyciel Mindful Yin Yoga®, posiadająca certyfikację 1st. Slings Myofascial Training® (trening powięziowy), Ukończyła 3 – letnie szkolenie nauczycielskie jogi wg metody B.K.S. Iyengara, facylitatorka medytacji aktywnych Osho. Nieustannie zgłębia swoją praktykę i wiedzę o połączenia między ciałem – umysłem – duszą – emocjami.
Obecnie jest w trakcie 3 – letniego szkolenia pracy z traumą SE (Somatic Experiencing) oraz rocznej Akademii Arteterapii i Choreoterapii.
W swoich sesjach łączy klasyczne techniki jogi z subtelną pracą energetyczną, uważnym ruchem i oddechem. Skupia uwagę na budowaniu mobilności i siły, ale przede wszystkim na rozwijaniu świadomości ciała w przestrzeni oraz zaufania do własnego ciała.
Beata Stolarski
Praca z ciałem od zawsze była jej pasją. Interesuje się szczególnie wzajemnymi relacjami między sferą fizyczną, a umysłem i emocjami. Masaż jest dla niej formą dialogu, a techniki, które stosuje skutecznie uwalniają napięcia fizyczne, ale również emocjonalne i energetyczne. W pracy kieruje się intuicją, empatią i głębokim szacunkiem do drugiego człowieka.
W sesjach Bodhiwork stosuje głównie techniki tradycyjnego, terapeutycznego masażu tajskiego (uczyła się od wielu znakomitych nauczycieli: Krzysztof Szabat, Gunther Krueger, Mate Thai, Alfonso Cazenave, Noam Tyroler, Hania Łubek, Takashi Yoshizawa).
Metody pracy z energią doskonaliła na szkoleniach Reiki, warsztatach Roberta Hendersona i Karla Pernulla. Ciągle się uczy i wzbogaca swoją praktykę.
🫧INWESTYCJA:
1300 *PLN / 1 osoba w pokoju 2/3 osobowym
🫧Zaliczka – 700 zł
☎️📨📥ZAPISY
O udziale decyduje kolejność zgłoszenia oraz wpłata zaliczki. Napisz do nas i zapytaj o dostępność!
rezerwacja miejsca na warsztacie: info@sopotyoga.pl
Rezerwacja sesji masażu indywidualnego: beata@bodhiwork.pl
Po potwierdzeniu dostępności miejsca poprosimy Ciebie o wpłatę zaliczki. Nr konta podamy w wiadomości zwrotnej.

*Cena nie obejmuje sesji masażu indywidualnego